فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری:
در فتنه ها و حوادث واقعه ولایت فقیه تنها چراغ هدایت در راه ماندگان و گمشدگان خواهد بود

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: در فتنه ها و حوادث واقعه ولایت فقیه تنها چراغ هدایت و فانوس نجات در راه ماندگان و گمشدگان دریای انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: در فتنه ها و حوادث واقعه ولایت فقیه تنها چراغ هدایت و فانوس نجات در راه ماندگان و گمشدگان دریای انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی و بسیج دیوان عدالت اداری علی اکبر بختیاری در جلسه شورای بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان ضمن تسلیت شهادت مظلومانه ام ابیها اظهار داشت: بسیج شجره طیبه و مجموعه ای ولایی و یادگار برخواسته از نفس قدسی امام راحل و عظیم الشان (ره) می باشد که برای همیشه تحت فرماندهی ولی فقیه زمان خویش به پاسدارای از اسلام و انقلاب اسلامی ادامه خواهد داد. 
بختیاری افزود: امام مظهر همه خوبی ها و اعمال، رفتار و گفتار ایشان شاخص فرا روی ما خواهد بود و مقام معظم رهبری ( دامه ظله ) تفسیر سبز همان امام راحل است و وقتی ما امام را به عنوان یک شاخص برای تراز اعمال و رفتار و کردار خود می دانیم میزان تبعیت و پشتیبانی از ولایت فقیه در عمل عیار ما را مشخص خواهد کرد.
مدیر کل حوزه ریاست دیوان گفت: باید همواره در مسیر امام و صراط مستقیم که همان اسلام ناب است قرار داشته باشیم و کلام بلند حضرت امام را فراموش نکنیم که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این کشور آسیبی نرسد و بدانیم که این روزها بیش از پیش به آن نیازمندیم .
وی در پایان افزود: خدا را بر نعمت ولایت شاکرم و به شما عزیزان توصیه می کنم در امور عادی که قادر به تشخیص مسائل می باشید بر مبنای نظرات کارشناسی خویشتن عمل نمائید و در عبور از سختیهای زمانه و در شک و تردید با بهره مندی از نور ولایت چشم به ساحل امن داشته باشیم.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف