رئیس دیوان عدالت اداری:
انجام وظیفه و خدمتگزاری کارگزاران نظام امکان پذیر نخواهد بود مگر با جلب اعتماد و اطمینان مردم

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: سلامت مدیران و مسئولین به آحاد مردم تسری می یابد و انجام وظیفه و خدمتگزاری کارگزاران نظام امکان پذیر نخواهد بود مگر با جلب اعتماد و اطمینان مردم.

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: سلامت مدیران و مسئولین به آحاد مردم تسری می یابد و انجام وظیفه و خدمتگزاری کارگزاران نظام امکان پذیر نخواهد بود مگر با جلب اعتماد و اطمینان مردم.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلیمن محمد جعفر منتظری با تبیین نقش و جایگاه مدیران در سلامت نظام اداری نشست مشترک مدیران حقوقی، اجرایی و نظارتی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: نظام سالم اداری الزاماتی دارد که ایمان و اعتقاد مدیران، اجرای قانون، سپردن مدیریتها به اشخاص صالح و شایسته و ارتقاء عقلانیت در کارها از جمله مهمترین شاخصهای آن خواهد بود.
 وی تاکید کرد: استفاده مناسب از وقت و زمان ، تسهیل امور و روان سازی کارها، حفظ حرمت ارباب رجوع، رعایت مساوات در خدمت به ارباب رجوع، پیشگیری از آلودگی مالی کارکنان و حفظ حرمت و اقتدار مدیران از طریق رعایت سلسله مراتب از دیگر شاخصهای سلامت نظام اداری می باشد که لازم است از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد.
عضو شورای دستگاههای نظارتی کشور افزود: از رئیس کل دادگستری، رئیس منطقه 5 شورای دستگاههای نظارتی و مدیران حقوقی، اجرایی و نظارتی استان آذربایجان شرقی ، تشکر می نمایم وی همگان را به خدمت بیشتر به مردم نجیب و ولایتمدار استان دعوت کرد و در پایان به سئوالات مختلف حاضران پاسخ داد.
رئیس دیوان عدالت اداری صبح پنج شنبه در جلسه قضات دادگستری تبریز و شورای قضایی استان نیز شرکت کرد و ضمن تبیین جایگاه قاضی و قضات در جریان مسائل قضایی استان قرار گرفت. وی همچنین در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به سئوالات آنان پاسخ داد و پس از شرکت در نماز جمعه تبریز عصر جمعه به تهران بازگشت.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف