رئیس دیوان عدالت اداری:
ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه به عمل کردن است

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: مگر می شود کسی ادعای پیروی از امام زمان کند و این همه فجایع زشت فرهنگی، اجتماعی، اداری و مالی را منجر شود. پس ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه عمل نمودن به آنها می باشد.

 رئيس ديوان عدالت اداري گفت: مگر می شود کسی ادعای پیروی از امام زمان کند و این همه فجایع زشت فرهنگی ، اجتماعی ، اداری و مالی را منجر شود. پس ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه عمل نمودن به آنها می باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت بقیه الله (عج) اظهار داشت: آزمونهای الهی زیادی را باید سپری کنیم تا صف راستگویان و درغگویان جدا شود زیرا در روایات است که امام زمان (عج) 313 نفر یار و یاور داشته باشد ظهور می کند. این برای ما جای سوال دارد که با وجود این همه انسان، خصوصاً مسلمانان آیا در میان آنها 313 نفر یار امام زمان نیست؟
 وی افزود: جامعه و آنهایی که می خواهند به یاری آن حضرت روند باید خالص باشند. ما از جامعه لیبرالیسم غرب و یهود و مسیحی سخن نمی گوئیم. ما از جامعه ایی که هیچ اعتقادی به وجود خداوند ندارند سخن نمی گوئیم. ما از جامعه خودمان که داعیه ولایت و داعیه تبعیت از امامت را داریم حرف می زنیم . انصافاً جامعه ای که این شاخص را دارد باید چنین باشد آیا در جامعه ای که اساس آن ولایت و قرآن و اسلام می باشد باید مسائلی را ببیند که 180 درجه با اسلام تفاوت دارد پس چطور می توانیم زمینه ساز ظهور آن حضرت باشیم. امیدواریم که خداوند به ما توفیق دهد تا ما یار آن بزرگوار باشیم و خود را اصلاح کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: نیمه شریف شعبان فضیلت شب قدر را دارد و مولود نیمه شعبان نیز چکیده و خلاصه همه انبیاء و اولیاء و ائمه معصومین (ع) است. و قدرتی است که خداوند ذخیره نموده تا روز موعود ظهور آن را بگستراند و عدل و داد را حاکم نموده و بشریت را رهنمون سازد و انتظار همه بشریت و ادیان و مذاهب  و در راس آن همه شیعیان و پیروان مکتب امامت و ولایت برای فرا رسیدن  آن روز بزرگ می باشد، امید است خداوند آن روز را نزدیک فرماید و توصیه آن بزرگوار تا می توانید برای تعجیل در فرج ایشان دعا کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با حدیثی از امام صادق (ع) گفت: امام صادق (ع) راجع به سخنان اصحاب که می گفتند مشکلاتی را که برای مردم درست کرده اند چه وقتی تمام می شود فرمود: سوگند به خدا این امر محقق نمی شود تا آن نقطه که از همدیگر جدا شوید و سوگند به خدا آنچه را که چشم دوخته اید انجام نمی شود تا ناخالص از خالص جدا و مرحله نا امیدی به امید بدل شود و به خدا قسم به آنچه چشم دوخته اید نایل نمی شوید مگر اینکه صفوف خوشبخت و سعادتمند از شقی و ستمگر جدا شود.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف