رئیس دیوان عدالت اداری:
ولایت فقیه زمینه ساز نظام سیاسی اسلام است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی بحث ولایت فقیه را بحث بسیار مهمی دانست و با بیان اینکه ولایت فقیه می تواند زمینه نیل به سمت نظام سیاسی مدنظر اسلام را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی امروز سه شنبه 14 شهریور در نطق پیش از دستور هیئت عمومی دیوان عدالت اداری ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم به همه شیعیان جهان، به موضوع ولایت فقیه اشاره کرد.

وی بحث ولایت فقیه را بحث بسیار مهمی دانست و با بیان اینکه ولایت فقیه می تواند زمینه نیل به سمت نظام سیاسی مدنظر اسلام را فراهم کند، گفت: ولایت فقیه زمینه ساز نظام سیاسی اسلام است.


رئیس دیوان عدالت اداری با درود بر روح مقدس امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام سیاسی غدیر و ولایت فقیه یاد و خاطره شهدا که برای بقای نظامی اسلامی تلاش کردند را گرامی داشت.


وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز تاسف از وضعیت مسلمانان میانمار از سکوت سازمان بین المللی مدعیان حقوق بشر در این زمینه انتقاد کرد.

گفتنی است پس از پایان جلسه صبح هیات عمومی دیوان عدالت اداری سالن اجتماعات غدیر با حضور ریاست محترم دیوان و جمعی از قضات افتتاح گردید.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف