پیش از دستور هیات عمومی دیوان عدالت اداری:
مراسم معارفه معاونین جدید دیوان عدالت اداری برگزار شد

مراسم معارفه معاونین جدید دیوان عدالت اداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی و جمعی از قضات و کارکنان دیوان در سالن هیات عمومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی پیش از جلسه هیات عمومی ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) با صدور احکامی از سوی ریاست محترم قوه قضائیه معاونین جدید قضایی را منصوب و از زحمات حجت الاسلام باقری زیاری معاون قضایی در امور شعب تقدیر و تشکر کرد.

 

در ادامه این گزارش و با توجه به تغییرات جدیدی که در ساختار تشکیلات دیوان عدالت اداری بوجود آمده، معاونت قضایی در امور شعب دیوان عدالت اداری به سه معاونت امور اقتصادی،اراضی و شهرسازی، معاونت امور اداری،استخدامی و فرهنگی و معاونت امور کار و تامین اجتماعی تبدیل شده و همچنین تشکیل معاونت نظارت و بازرسی و معاونت حقوقی،پیشگیری و پژوهش در ساختار جدید شکل گرفته است.

 

در این مراسم و به موجب احکام ریاست محترم قوه قضائیه و ریاست محترم دیوان عدالت اداری حجت الاسلام رحیم باقری زیاری بعنوان معاون قضایی در امور کار و تامین اجتماعی، احمد درزی رامندی معاون قضایی در امور اقتصادی، اراضی و شهرسازی و عباس محدث بعنوان معاون قضایی در امور اداری،استخدامی و فرهنگی منصوب شدند.

 

همچنین طی احکام جداگانه دکتر غلامرضا مولابیگی بعنوان معاون قضایی در امور نظارت و بازرسی و محمد موحد بعنوان معاون قضایی در امورحقوقی،پیشگیری و پژوهش دیوان عدالت اداری منصوب شدند.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب معاونین اعطاء و از زحمات کلیه کارکنان قضایی و اداری تشکر و قدردانی شد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف