سردار سالار آبنوش در دیوان عدالت اداری:
نطفه پیروزی در هشت سال دفاع مقدس بعد از فتح خرمشهر صورت گرفت

سردار آبنوش معاون هماهنگ کننده و جانشین قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در مراسم یادبود حماسه سوم خرداد در دیوان عدالت اداری گفت: نطفه پیروزی در هشت سال دفاع مقدس بعد از فتح خرمشهر صورت گرفت.

معاون هماهنگ کننده و جانشین قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در ادامه گفت: نطفه پیروزی در هشت سال دفاع مقدس بعد از فتح خرمشهر صورت گرفت و در اوج مظلومیت و با کمترین امکانات و داشتن نیروهای کم تجربه اما انقلابی محاسبات دشمن در هم شکست و در  سوم خرداد 1361 خرمشهر آزاد شد.

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری ، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مراسمی با حضور رئیس، معاونین ،کارمندان قضایی و اداری  با سخنرانی سردار آبنوش معاونت هماهنگ کننده و جانشین قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در محل نمازخانه دیوان عدالت اداری برگزار گردید.

 

سردار آبنوش در ابتدا با اشاره  به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که فتح خرمشهر را فتح ارزشها می دانست ،گفت: انقلاب اسلامی با ظهور فرج حضرت قائم (عج) ارتباط معناداری دارد همانطور که امام دلها فرمود انتظار فرج از نیمه خرداد کشم. در حالیکه  بین خرداد و انقلاب هم ارتباط عجیبی شکل گرفته و پیروزی انقلاب اسلامی از 15 خرداد 1342 شروع  و در بهمن 1357 به سرانجام رسید.

 

 

وی تصریح کرد: جنگ جهانی اول و دوم ساخته و پرداخته ابرقدرتهاست ، چطور می شود جنگ بین یازده کشور را جنگ جهانی قلمداد کرد در حالیکه عراق در هشت سال دفاع مقدس از 54 کشور دنیا تامین مالی و سلاح میشد و هنگام تحویل اسرا، از 21 کشور دنیا افراد مختلف را به دولت عراق تحویل دادیم، با این وجود برای اینکه به دنیا ثابت کنیم جنگ طلب نیستیم قعطنامه 598 را 40 به 60 پذیرفتیم.

 

سردار آبنوش در پایان با اشاره به اینکه هر حکومتی برای حفظ خود باید چهار ستون اصلی داشته باشد، افزود: ساختار سیاسی که لازمه آن علم قدرت است، علم و فناوری و تکنولوژی که در حال حاضر جزء ده کشور اول تولید علم هستیم و همین طور امنیت و قدرت بازدارندگی بعنوان عامل سوم و در آخر ستون اقتصاد را بعنوان اصلی ترین موضوع یاد کرد و ابلاغ سند اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری و تحقق آن را موجب پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی دانست.  

 

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف