درمراسم اجتماع میثاق با ولایت بسیجیان دیوان عدالت اداری:
شاخصه مهم بسیجی تلاش و جهاد در راه خداست

مراسم اجتماع میثاق با ولایت بسیجیان دیوان عدالت اداری صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رییس دیوان عدالت اداری و قرائت میثاق نامه بسیجیان در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری ، حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی صبح امروز در مراسم اجتماع میثاق با ولایت بسیجیان دیوان عدالت اداری  اظهار د اشت: آن چیز که شاخصه مهم بسیجی است تلاش و جهاد در راه خداست.

وی ادامه داد: در نظام اسلامی که بر پایه تعالیم مقدس اسلام شکل گرفته ، مردم مسلمان ما به تبعیت از قرآن در راه تحقق آرمانهای الهی قدم برداشته اند که نمونه بارز آن ایستادگی در برابر دشمنان در طول دوران انقلاب اسلامی است که برگرفته از روحیه بسیج می باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری نیز به سه ویزگی مهم بسیجیان اشاره کرد و گفت: اولین خصوصیت بسیجیان و مجاهدین ایستادن در مقابل دشمنان با سرافرازی و عزت نفس می باشد ،دومین ویژگی خضوع و خشوع در مقابل مومنان و در آخر اینکه در راه محبت خدا کار می کنند.

در پایان بهرامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم  و تشکر از مجریان این اجتماع بسییج گفت: به همه شما بسیجیان افتخار می کنم و آرزوی توفیق روز افزون برای شما دارم.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف