رییس دیوان عدالت اداری:
مسوولان گاهی با وعده‌هایشان برای دیوان عدالت اداری گرفتاری درست می‌کنند

رییس دیوان عدالت اداری ارائه آمار ناصحیح و دادن برخی وعده‌های نادرست از سوی مسوولان را یکی از آسیب‌های جدی و مشکلات در نظام اجرایی کشور دانست و نسبت به آن تذکر داد.

رییس دیوان عدالت اداری ارائه آمار ناصحیح و دادن برخی وعده‌های نادرست از سوی مسوولان را یکی از آسیب‌های جدی و مشکلات در نظام اجرایی کشور دانست و نسبت به آن تذکر داد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی با بیان روایتی از امام صادق ضمن تفسیر آن خطاب به مسوولان اجرایی گفت: از یک طرف آمار درست به مردم نمی‌دهید و از طرفی وعده‌هایی را مطرح می‌کنید که نمی‌توانید به آن عمل کنید، با اینکار اعتماد جامعه از شما سلب می‌شود و  حقیقتا این موضوع در نظام اسلامی قابل قبول و توجیه نیست.
وی افزود: در انتخابات ریاست جمهوری یا مجلس شورای اسلامی برخی وعده‌هایی به مردم می‌دهند که از عهده و توانشان خارج است. این در حالی است که یکی از تذکرات جدی مقام معظم رهبری در دیدار مسوولان اجرایی با ایشان همین موضوع بود که به مردم وعده‌ای بدهید که بتوانید آن را محقق کنید.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری اظهار داشت: چرا به مردم وعده بیهوده می‌دهید و در آنان توقع ایجاد می‌کنید. می‌گویید که بنا داریم این جمعیت را استخدام کنیم، بعد آنها را استخدام نمی‌کنید و گرفتاریش برای بقیه است. برای شکایت مراجعه می‌کنند به دیوان عدالت اداری و می‌گویند این مصوبه دولت و اینهم فرمایش فلان مقام عالی است که چنین ادعایی را مطرح کرده است.
رییس دیوان عدالت اداری ادامه داد: وصیت امام صادق به شما مسوولان عالیقدر جمهوری اسلامی این است که وعده‌ای به ملت ندهید که نمی‌توانید وفا کنید اگر مدعی تبعیت از ولایت هستید باید به این وصیت عمل کنید.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف