رئیس دیوان عدالت اداری:
حمایت از مظلومان، حمایت از تروریسم نیست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: شهادت بیش از 17 هزار از شهروندان جمهوری اسلامی ایران توسط گروه‌های مختلف تروریستی حاکی از آن است که ایران اسلامی قربانی تروریسم است نه حامی آن.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: شهادت بیش از 17 هزار از شهروندان جمهوری اسلامی ایران توسط گروه‌های مختلف تروریستی حاکی از آن است که ایران اسلامی قربانی تروریسم است نه حامی آن.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه دهم شهریورماه هیات عمومی دیوان با اشاره به روز شهادت مظلومان رجایی و باهنر و اعلام این روز به نام روز مبارزه با تروریسم اظهار داشت: آمریکا و غرب به عنوان مدعیان حقوق بشر خود حامی منافقینی بودند که در کشور اسلامی ما دست به ترور زده‌اند و شهروندان ما را به شهادت رساندند.
وی افزود: ادعای غرب و آمریکا مبنی بر حمایت ایران از تروریست ادعای گزافی است زیرا ایران خود قربانی ترور و حمایت آنها از تروریسم بوده است. 
وی با اشاره به حمایت ایران از حزب‌الله لبنان و مردم مظلوم فلسطین و یمن اضافه کرد: آمریکا و غرب دفاع شرافتمندانه مردم لبنان، فلسطین و یمن از سرزمین را ترور می‌نامد و حمایت ایران اسلامی از این مظلومان را نیز حمایت از تروریسم اعلام می‌کند.
رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: حمایت از همه مظلومان و دفاع از آنان را در مقابل تروریسم سازمان‌یافته از سوی غرب وظیفه خود می‌دانیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در ابتدای سخنان خود با اشاره به روایتی از حضرت امام صادق(ع) گفت: ایشان می‌فرمایند، «خداوند متعال بنده مومن را به اندازه کارها  و اعمال نیکش، مبتلا و گرفتار می‌کند، کسی که دینش درست و کردارش، نیکو باشد، گرفتاری‌های او سخت‌تر خواهد بود. زیرا خداوند متعال بنا نیست عمل صالح و کار پسندیده را در این دنیا جزای خیر دهد چنانکه کافران را نیز در دنیا عقوبت نمی‌کند».

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف