رئيس ديوان عدالت اداري:
جنايت آل سعود در حق مردم مظلوم يمن مانند سبعيت صهيونيست‌هاست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: سبعیت و جنایتی که رژیم آل‌سعود نسبت به مردم مظلوم و مسلمان یمن روا می‌دارند، نشان مي‌دهد آنان از كفار و مشركين جاهلي پيش از اسلام نيز بدترند.

به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در جلسه سي و يكم هيات عمومي ديوان ضمن تبريك ولادت حضرت امام باقر(ع) و فرارسيدن ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب ماه حرام است كه كفار سرزمين حجاز در چنين ماهي از خونريزي و كشتار اجتناب مي‌كردند، اما حالا ملاحظه مي‌كنيم كه سردمداران وابسته آل‌سعود كه خود را خادمان حرمين شريفين مي‌دانند، مردم مسلمان و زنان و كودكان مستضعف يمن را به خاك و خون مي‌كشند.
وي افزود: از چنين سبعيتي به خدا شكايت مي‌بريم كه خدايا دنياي اسلام را چه مي‌شود كه حكام سرزمين‌هاي اسلامي به نيابت از صهيونيسم و استكبار اين‌گونه در حق مردم بي‌گناه و مظلوم يمن جنايت روا مي‌دارند؟
رئيس ديوان عدالت اداري ادامه داد: آنچه آل سعود با مردم يمن مي‌كند، همان كار و حتي بدتر از آن است كه رژيم صهيونيستي حاكم بر قدس شريف نسبت به مردم فلسطين انجام مي‌دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در ادامه با اشاره به اينكه ماه رجب ماه استغفار است، اظهار داشت: ماه رجب از لحاظ فضيلت ماه با عظمتي است، حضرت امام كاظم(ع) درباره اين ماه فرموده‌اند، «رجب ماه بسيار بزرگي است كه خداوند در آن حسنات را چند برابر مي‌نويسد و گناهان را محو مي‌كند و مي‌زدايد».
وي اضافه كرد: خداوند اين ماه را فرصتي قرار داد كه بندگانش با استغفار، روزه مستحبي و اعتكاف خود را براي ماه شعبان و رمضان آماده كنند.
رئيس ديوان عدالت اداري در بخش ديگري از اظهاراتش با اشاره به روز ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) گفت: در بخشي از دوران امامت ايشان فضا براي نشر معارف امامت و ولايت فراهم شد و آن امام بزرگوار از اين موقعيت به نحو مطلوبي استفاده كردند و ابواب فراواني از علوم را براي بشريت بويژه جامعه شيعيان بيان كردند.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري افزود: اين حركت توسط فرزند ايشان امام صادق(ع) تداوم يافت و ما امروز ملاحظه مي‌كنيم كه از دوران امامت اين بزرگواران معارف بلند و احاديث ارزشمندي برجاي مانده است.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف