رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه هیات عمومی:
رسیدگی به پرونده های قضایی تسریع شود

حجت الاسلام والمسلمین منتظری از قضات دیوان عدالت اداری خواست با توجه به افزایش شکایت و ثبت دادخواست در این نهاد قضایی، اهتمام ویژه ای در رسیدگی به پرونده های قضایی و تسریع در آن داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری از قضات دیوان عدالت اداری خواست با توجه به افزایش شکایت و ثبت دادخواست در این نهاد قضایی، اهتمام ویژه ای در رسیدگی به پرونده های قضایی و تسریع در آن داشته باشند.
رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه هشتم مهرماه هیات عمومی دیوان گفت: متاسفانه برخی قضات به این منصب عالی تنها به عنوان شغل نگاه می کنند، حال آنکه قضاوت جایگاه رفیع و منصبی است که باید از آن برای احقاق حقوق و اقامه عدل استفاده کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، وی افزود: قضاوت برای آن است که دست ظالم و ستمکار را از ظلم و ستم قطع کند، نتیجه چنین نگاهی این است که شخص در مقام قضا به برخی مسایل آلوده نخواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود: از وقتی مسوولیت قضاوت را پذیرفتیم باید هرآنچه در توان داریم در طبق اخلاص بگذاریم و برای خدا کار کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام(ص) گفت: در بحار الانوار از رسول اکرم(ص) نقل شده است که فرمودند، «هرکاری را انجام می دهی سعی کن این کار فقط برای خدا باشد زیرا او تنها عمل خالص بندگانش را می پذیرد».

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف