رئیس دیوان عدالت اداری:
رسانه‌ها امام خمینی(ره) را آنگونه که شایسته است معرفی کنند

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) و حادثه 15 خرداد تاکید کرد که ایشان تحول عظیمی را در تاریخ اسلام و شیعه رقم زدند.


رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) و حادثه 15 خرداد تاکید کرد که ایشان تحول عظیمی را در تاریخ اسلام و شیعه رقم زدند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری اظهار داشت: امام خمینی(ره) اگرچه معصوم نبودند اما تربیت یافته در مکتب عصمت  امامان(ع) و در حوزه علمی امام صادق(ع)، جامع بسیاری از علوم و ارزش‌های انسانی و اخلاقی بودند.
وی افزود: ایشان حکیمی متاله، فقیهی فیلسوف و مبارز و مجاهدی عارف بودند، به نحوی که می‌توانیم ایشان را جامع اضدادی که تربیت‌یافته مکتب امامان معصوم(ع) است و تمام عمرش را در مسیر تبلیغ دین و ارزش‌های دینی مصرف داشتند، بدانیم.
رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: امام خمینی(ره) تا پایان عمر مبارکش در مسیر مبارزه با طاغوتیان و کسانی که علیه اسلام و ارزش‌های اسلامی حرکت می‌کردند، مبارزه کردند و با توکل به خدا کشورمان ایران را از یوغ استعمارگران شرق و غرب رهانیدند.
وی ضمن اشاره به این موضوع که ایشان حق فراوانی بر گردن این ملت دارند، اظهار داشت: بی‌تردید کشورمان ایران مرهون زحمات و تلاش‌ها و هدایتگری‌های امام بزرگوار است. امامی که به حق آنچه را وظیفه داشت، عمل کرد و آموزهای حکیمانه ایشان را می‌توان از دو یادگار به جا مانده «منشور روحانیت» و «وصیت‌نامه الهی سیاسی» دریافت کرد. متونی که مشحون از نکات راهگشا برای مردم و مسوولان است.
حجت‌الاسلام والمسلیمن منتظری ضمن تاکید بر ضرورت معرفی شایسته حضرت امام(ره) و رهنمودهای ایشان بویژه به نسل جوان گفت: متاسفانه رسانه‌های ما در این ارتباط کم‌کاری می‌کنند و انصافا آنگونه که شایسته است امام(ره) و زحمات ایشان را به مردم بویژه نسل جوان معرفی نمی‌کنند. امید آنکه در این ایام با پرداختن بیشتر به معرفی حیات پربرکت امام خمینی(ره) در رسانه‌ها، مردم با زحمات ایشان آشنا شوند.
وی اضافه کرد: حوادثی را که در زمان ده ساله رهبری حضرت امام خمینی(ره) در کشور رخ داد، برای براندازی یک نظام مستقر و ریشه‌دار کافی بود، حال آنکه امام راحل با تدبیر و اندیشه و روش حکیمانه انقلاب و کشور را در عین جنگ با آنهمه خسارات، توطئه‌های داخلی و خارجی و مشکلات فراوانی که طی آن مدت در مسیر انقلاب قرار داشت، راهبری و هدایت کرد. 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف