رییس دیوان عدالت اداری :
آیت الله مصباح یزدی یکی از ستون های مهم حوزه علمیه و کشور بود

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رحلت آیت الله یزدی را تسلیت گفت و حضور ایشان در زمان حیات را از ستون های مهم حوزه علمیه و کشور خواند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری مورخ 99/10/13 ضمن تسلیت به مناسبت اولین سالگرد به شهادت رسیدن شهید سلیمانی و یارانش، گفت: ﺳﺎﻟﮕﺮﺩ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﺍﺳﻄﻮﺭﻩ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺳﺮﺍﻓﺮﺍﺯ ﺳﭙﺎﻩ ﺍﺳﻼﻡ ﺷﻬﯿﺪ سپهبد ﺣﺎﺝ ﻗﺎﺳﻢ ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ ﻭ ابو مهدی المهندس و دیگر ﻫﻤﺮﺯﻣﺎﻥ ﺷﻬﯿﺪﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﮕﺎﻩ ﻣﻘﺪﺱ ﺣﻀﺮﺕ ﻭﻟﯽ ﻋﺼﺮ ‏(ﻋﺞ‏)، ﻣﻘﺎﻡ ﻣﻌﻈﻢ ﺭﻫﺒﺮﯼ ‏« ﻣﺪﻇﻠﻪ ﺍﻟﻌﺎﻟﯽ ‏» و ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﻌﻈﻢ این شهید بزرگوار ﺗﺴﻠﯿﺖ ﻣﯽ ﮔﻮییم ﻭ ﻋﻠﻮﺩﺭﺟﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﯿﺪ ﻋﺎﻟﯽ ﻣﻘﺎﻡ ﻭ ﻫﻤﺮﺍﻫﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﻨﺎﻥ ﻣﺴﺌﻠﺖ ﺩﺍﺭیم.

رئیس دیوان عدالت اداری  شهید سلیمانی را قهرمان ملت ایران و جهان دانست و افزود: مکتب شهید سلیمانی تمامی توطئه‌های دشمن را خنثی کرد و اجازه نداد خواسته‌های دشمن در تجزیه عراق، ایجاد خاورمیانه جدید و راه‌اندازی داعش موفق شوند.

وی گفت: شهید سلیمانی با بصیرت انقلابی که داشت با پایان دفاع مقدس مبارزه را تمام نکرد و در جبهه مبارزه قرار گرفت و در مقابل دشمن عقب نشینی نکرد و دشمن را در صدها کیلومتر دورتر از مرزهای کشور تعقیب و نابود کرد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در ادامه رحلت فیلسوف گرانقدر و متفکر ارزشمند ، آیت الله حاج شیخ محمّدتقی مصباح یزدی را مایه تاسف و تالم دانست و افزود: این عالم گرانقدر یکی از ستون های حوزه علمیه و کشور بودو در راه دفاع از ارزش های عقیدتی- اسلامی با تعصب و جدیت گام های ارزنده ای برداشته اند.

رئیس دیوان عدالت اداری تواضع، اخلاص و تقوی را از ویژگی های بارز آیت الله مصباح دانست و گفت: آن عالم بزرگوار  در طول عمر پر برکت خود آثار علمی با ارزشی پدید آوردند که ضمن تسلیت این ضایعه به حوزه های علمیه،  جامعه‏ علمی کشور و مخصوصاً به بیت معظم ایشان، رحمت و مغفرت الهی را برای آن عالم بزرگوار مسئلت می‏ نمایم.

گفتنی است در راستای رفع اطاله در رسیدگی به پرونده های هیات عمومی، رئیس دیوان عدالت اداری جلسات هیات عمومی را با هدف رفع اطاله پرونده ها از یک روز در هفته، به هفته ای دو روز(شنبه و سه شنبه) افزایش داده است.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف