رییس دیوان عدالت اداری با خانواده شهید رضایی دیدار کرد

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با حضور در منزل خانواده شهید سید اسماعیل رضایی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، همزمان با هفتمین روز از هفته قوه قضائیه که مصادف است با شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، با حضور در منزل شهید سید اسماعیل رضایی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن ابلاغ پیام ریاست قوه قضائیه به خانواده معظم شهید رضایی، با اشاره به این که فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه نهادینه شود، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند این نظام هستند و وجود آنها موجب افتخار نظام است.

 حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به اینکه استقامت و پایداری نیروهای انقلابی سبب تداوم این انقلاب شده است، گفت: منافقین تیرماه سال 60 آیت الله بهشتی را ترور کردند و نظام جمهوری اسلامی با استقامت و پایداری توانست مقابل این ضربه ها ایستادگی کند، حال ببینیند وضع منافقین در زمان اوایل انقلاب چطور بوده و الان در چه حال هستند. در آن زمان مزدوران صدام بودند و در حال حاضر مزدوران اربابان صدام شده اند و به آل سعود خدمت می کنند.

شهید سید اسماعیل رضایی در نوزدهم فروردین سال 66 در محور عملیاتی شلمچه و در عملیات کربلای هشت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف