در مراسم گشایش سیزدهمین دفتر در آذربایجان شرقی اعلام شد:
ایجاد دفاتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در تمام استان‌ها تا پایان نیمه اول سال 92

آذربایجان شرقی به عنوان استان سیزدهم در کشور صاحب دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری شد و تا پایان نیمه اول سال آینده تمام استان‌ها دارای این دفتر خواهند شد.

آذربایجان شرقی به عنوان استان سیزدهم در کشور صاحب دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری شد و تا پایان نیمه اول سال آینده تمام استان‌ها دارای این دفتر خواهند شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری، رئیس دیوان عدالت اداری با بیان این مطلب در مراسم افتتاح این دفتر نمایندگی در دادگستری کل استان در شهر تبریز گفت: مراجعات مردم به تهران برای پیگیری پرونده هایشان مشکلاتی را ایجاد کرده است که امیدواریم با ایجاد دفاتر در استان‌ها مشکلاتشان کاهش یابد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، وی افزود: قانون برنامه پنجم توسعه، دیوان عدالت اداری را مکلف کرده است در مراکز استان ها دفتر نمایندگی ایجاد کند.
رئیس دیوان عدالت اداری در بخشی از اظهارات خود از افزایش شکایت‌ها از دستگاه‌های اجرایی و بالارفتن تعداد پرونده ها در این مرجع قضایی اظهار نگرانی کرد و خاطر نشان کرد: امیدواریم با عزم مسوولان اجرایی در اجرای قانون، همکاری بیشتر آنان با دیوان عدالت اداری در پاسخگویی به شکایت‌ها و دادخواست‌های مطروحه و همچنین تقویت بخش حقوقی آنها در صیانت از حقوق بیت المال شاهد بهبودی وضع موجود باشیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری، ضمن اعلام این خبر که قانون دیوان عدالت اداری در حال تغییر و در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال نهایی شدن است، اظهار امیدواری کرد: تا پایان سال قانون جدید دیوان عدالت اداری ابلاغ شود.
مراسم افتتاح دفتر نمایندگی استان آذربایجان شرقی، به عنوان سیزدهمین دفتر نمایندگی در شهر تبریز با حضور جمعی از معاونان و مدیران دیوان همچنین مسوولان و مدیران قضایی و اجرایی استان برگزار شد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف