رئیس دیوان عدالت اداری
شب قدر، شب عبودیت برای تقدیر سرنوشت خیر است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی از شب قدر بعنوان فرصتی برای عبودیت بذات اقدس الهی  بمنظور  تقدیر سرنوشت خیر یاد کرد و احیای آن را ضامن مقدر شدن خیرات برای انسان در طول سال دانست .

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی  دیوان عدالت اداری با اشاره به در پیش بودن شب های قدر، احیای این شب را ضامن تقدیر سرنوشت خیر برای انسان دانست و برای همگان توفیق درک شب قدر را از درگاه الهی آرزو کرد .

وی با نقل روایتی از امام محمد باقر ( ع) درباره شب قدر گفت : در روایت هست که وقتی از امام پنجم در مورد شب قدر پرسیدند ، ایشان فرمودند : شب قدر در ماه مبارک رمضان است و در دهه  آخر این ماه قرار دارد و شبی است که قرآن در آن شب بر قلب رسول گرامی اسلام نازل شده است، شب قدر شبی است که هر کاری در آن سال اتفاق می افتد در شب قدر تقدیر می شود و هر کار خیری که انسان انجام دهد اعم از برپاداشتن نماز یا اعطای زکات و هر کار خیر دیگر، ثوابش بهتر از هزار ماهی است که لیله القدر درآن نباشد .

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان علی (ع)  اظهار امیدواری کرد که همه مسلمانان از مشی و مرام آن امام همام پیروی کنند .

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف