رئیس دیوان عدالت اداری:
در انتخابات مردم نمایندگان متدین و کارآمد انتخاب کنند

رئیس دیوان عدالت اداری شرکت در انتخابات را از هر جهت مهم خواند و از مردم خواست تا نمایندگان متدین و کارآمد را انتخاب کنند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به در پیش بودن رخداد حساس و سرنوشت ساز انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آن را نماد بارز و جلوه ناب مردمسالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد که مردم در انتخابات نمایندگان متدین و کارآمد انتخاب کنند.

وی افزود: امروز مردم ما بر اهمیت شرکت در انتخابات واقف هستند و می دانند که امنیتی که امروز به عنوان یکی از بزرگترین موهبت ها در کشور ما وجود دارد، با حضور پرشور مردم در انتخابات تضمین می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به شرایط کاندیداهای اصلح برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر تقوا به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های نمایندگی تاکید کرد و گفت: نمایندگانی که دارای تقوا و پرهیزکاری باشند و در عین حال کارآمد و موثر در جایگاه خودشان باشند، می توانند در راه پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تامین خواسته های مردم موثر باشند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان حضور در انتخابات را یک حق و هم یک وظیفه دانست و گفت: همه آحاد ملت همدل و هم صدا از هر جناح سياسي در این عرصه حضور بهم رسانند.
 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف