مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری با حضور ریاست دیوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، همزمان با دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری با حضور رئیس دیوان، معاونان و کارکنان قضایی و اداری برگزار شد.

در این مراسم دکتر غلامرضا مولا بیگی معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری در خصوص چگونگی انتخاب کارمندان نمونه گفت: معاونت نظارت و بازرسی مطابق با مواد 5 و 7 از دستورالعمل تشویق کارکنان با توجه به نتایج حاصله از نظارت و بازرسی و ارزیابی عملکرد و بررسی سوابق شغلی و رفتاری کارکنان در طول سه سال متوالی تعداد 25 نفر از کارکنان واجد شرایط را از مجموع واحدهای قضایی و ستادی جهت بررسی به کمیته سه نفره معرفی می کند و کمیته مزبور پس از بررسی های لازم با در نظر گرفتن سنوات خدمت و میزان امتیازات مکتسبه و سوابق حفاظتی و شرایط لازم تعداد 7 نفر را انتخاب کردند.

در پایان این مراسم نیز با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و معاونان، از بازنشستگان و کارکنان نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است خانم ها محبوبه آزاد تهرانی، معصومه تاجیک، زهرا جانی قربان، اشرف بیاناتی، ویدا حدادیان و آقایان رضا شهرابی فراهانی، محمدعلی محمدی، محمدرضا سلطانی، محمود امینی، بهرام رضوانی، سیدناصر سیدکاظمی، محمدرضا دلاوری، محمود عشق آبادی، علیقلی فرحپور، حسن کریمی، حسین بهرامی، علی پور مهدی، محمد توکلی دهاقانی، حمید چاوشی، علی صدقی جدی، احمد خضرایی و علی عزیزی در سال 97 بازنشسته شدند.

همین طور خانم ها معصومه قناد کاشانی، میترا ملکی، سپیده پورقدسی، لیلی عرب و آقایان فرهاد دادگر، داود ماه آبادی و محمدرضا میرزایی فرد به عنوان کارمندان نمونه در سال 96 انتخاب و تقدیر شدند.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف