رئیس دیوان عدالت اداری:
پیروزی در رضای خدا و انجام وظیفه نهفته است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در سخنرانی به مناسبت روز بسیج در دیوان عدالت اداری، گفت: پيروزي در درون رضاي خدا نهفته است و كسي كه هدفش رضاي خداست فقط به فكر انجام وظيفه است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان دیوان عدالت اداری که به مناسبت روز بسیج برگزار شد، اخلاص، فداکاری و عشق به ذات حق را از ویژگی های بسیجیان برشمرد و افزود: بسیج فقط مکتب و خدا را می شناسد و در راه آن جانفشانی می کند.

رئیس دیوان عدالت اداری، محبت به خدا را در صدر ویژگی های بسیج دانست و گفت: بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه انبیاء و مجاهدان امضاء کردند و خداوند به مردمان زمان پیامبر (ص) هشدار داده بود که اگر به ارزش های اسلامی پشت کنید، قومی را خواهم آورد که خدا را دوست دارند و خداوند نیز آنها را دوست دارد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی جهاد در راه خدا را از ویژگی های دیگر بسیج دانست و افزود: مظهر اصلی جهاد، مقابله با دشمن است که انحصار به مقابله نظامی نیست، هر کجا نیاز بود بسیج به حرکت در می آید و مقاومت می کند.

رئیس دیوان عدالت اداری، سرعت، دقت و صحیح انجام دادن امور را از دیگر ویژگی های بسیج خواند و افزود: بسیج به عنوان مدافعان ولایت، در صورت نیاز در جبهه نظامی و در غیر این صورت در عرصه های دیگر وارد شود و در مقابل تبلیغات تهاجمی دشمن ایستادگی کند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان با اشاره به اینکه كسي كه براي رضاي خدا كار مي كند هرگز شكست نمي خورد، گفت: پيروزي در درون رضاي خدا نهفته است و كسي كه هدفش رضاي خداست فقط به فكر انجام وظيفه است. نتيجه هر چه باشد.   

گفتنی است این مراسم صبح امروز و با حضور محمدرضا صارمی فرمانده مرکز بسیج قوه قضائیه، معاونان، مدیران کل و جمعی از کارکنان قضایی و اداری دیوان عدالت اداری برگزار شد.  

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف