راه پیمایی اربعین تمرین ظهور است

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: راه پیمایی اربعین تمرین ظهور است و این راه پیمایی عظیم و با شکوه اتفاق ساده ای نیست و دشمنان می دانند که چه اتفاقی افتاده و از پیامدهای آن آگاه هستند و از این موضوع ابراز نگرانی می کنند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ  در مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس در دیوان عدالت اداری، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم، گفت: امروز در شرایط خاصی در کشور، منطقه و جهان قرار داریم، شرایطی که حاکی از یک اتفاق مهم است و دشمنان برای رقم زدن این واقعه آماده شدند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ افزود: دشمن همیشه در این تفکر بوده که توانسته در مقابل انقلاب اسلامی درست عمل کند و ما را منفعل کند، اما این بار آنها منفعل شده و شرایط سختی به آنها می گذرد.

سردار یزدی با اشاره به دوران افتخار آفرین دفاع مقدس، تصریح کرد: مردم ایران دوران دفاع مقدس را دورانی عزت بخش و افتخار آفرین می دانند و حرکتی کردند که در جهان ماندگار شد.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به قایق و ناوچه های آمریکایی که در چندین سال اخیر در خلیج فارس وارد حریم ایران شده و توقیف شده بودند، گفت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی جایی وجود ندارد که ما با اُسرا بد رفتاری کرده باشیم که این حاصل تربیت رزمنده ها در دانشگاه دفاع مقدس می باشد که محاسبات دشمن را در برخورد با ایران تغییر داد.

معاون پیشین حقوقی و امور مجلس سپاه پاسداران به گزینه های روی میز دشمن اشاره کرد و گفت: همواره گزینه های آنها همراه با ترس، تهدید و تردید بوده است و این نشان از استیصال و دوگانگی دشمن است.

وی افزود: وقتی آمریکا اعتراف می کند که داعش را پرورش داده و از آن حمایت می کنیم، این اتفاق ها حاکی از یک شرایط ویژه است و تصمیم داشتند غده سرطانی شبیه رژیم صهیونیستی در منطقه ایجاد کنند و دست خداوند از آستین انقلاب اسلامی بیرون آمد و نقشه های آنها یکی از پس از دیگری از بین رفت.

سردار یزدی با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام (ره) که فرمودند روزی بسیج جهان اسلام محقق خواهد شد، گفت: در حال حاضر آمریکایی ها و صهیونیست ها متوجه شدند بسیج جهان اسلام شکل گرفته و زنگ شکست و نابودی آنها در حال نواخته شدن است.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ، راه پیمایی اربعین را تمرین ظهور دانست و افزود: این راه پیمایی عظیم و با شکوه اتفاق ساده ای نیست و آنها می دانند که چه اتفاقی افتاده و از پیامدهای آن آگاه هستند و از این موضوع ابراز نگرانی می کنند.

وی تصریح کرد: دشمن در تلاش است که با دروغ و شایعه پراکنی و به کمک شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی، نا امیدی، شبهه و تردید را بین مردم رواج دهد، اما در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی هیچگاه نتوانسته به اهداف شوم خود برسد.

فرمانده گردان عمار یاسر در سال های دفاع مقدس با اشاره به تعبیر حضرت امام (ره) که فرمودند در حال گذر از پیچ تاریخی هستیم، گفت: شرایط امروز از دوران هشت سال دفاع مقدس سخت تر نیست، ما حتماً ایستادگی می کنیم تا بتوانیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم و قلل رفیع رشد و توسعه را فتح کنیم و دشمن را به زانو درآوریم. 

سردار یزدی در پایان وحدت را مهمترین نیاز فعلی کشور دانست و افزود: امروز باید پای محور انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم و پیرو ولایت فقیه باشیم تا بتوانیم این روند موفقیت آمیز چهل ساله انقلاب اسلامی را ادامه دهیم و از آن مراقبت کنیم.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف