پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
استکبار از اسلام و ولایی بودن ایرانی در هراس است

رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه هیأت عمومی دیوان عدالت اداری گفت: استکبار با ایران و ایرانی به عنوان یک سرزمین و یک ملت کار ندارد بلکه تنها عاملی که آنها از آن می‌هراسند اسلام و ولایی بودن مردم این کشور است.

رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه هیأت عمومی دیوان عدالت اداری گفت: استکبار با ایران و ایرانی به عنوان یک سرزمین و یک ملت کار ندارد بلکه تنها عاملی که آنها از آن می‌هراسند اسلام و ولایی بودن مردم این کشور است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری با اشاره به روز سوم خرداد و آزادی غرورآفرین خرمشهر گفت: این روز بزرگ رابه محضر فرماندهی کل قوا و همه غرورآفرینان و فرماندهانی که در صحنه حضور داشتند و افتخارآفرینی کردند، تبریک عرض می­نمایم امید است بتوانیم با عنایت حضرت ولی­عصر(عج) از خون گرانبهای شهدای عزیز و ایثارگرانی که با تلاش خود کشورراحفظ نموده اند پاسداری نماییم و در راستای مسئولیتهای خود به وظیفه قانونی عمل کنیم.
وی با توجه به شرایط جنگ تحمیلی و تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن افزود: امیدواریم امروز بتوانیم مثل شهداء و ایثارگران جنگ تحمیلی، از صحنه های جنگ فعلی که دشمن با جنگ نرم به مبارزه با اسلام و ارزشهای اسلامی آمده و جوانان ما را به وسیله تهاجم فرهنگی و مدرن روز و با تبلیغات خود به بیراهه می­کشاند مبارزه کرده و قاطعانه جلوی آنها بایستیم تا مثل جنگ تحمیلی وهشت سال دفاع مقدس نتواند به اهداف پلید خود دست یابند.
رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به سخنان حضرت علی(ع) درباره جهاد در راه خدا افزود: جهاد یعنی حضور در میدان کارزار با دشمن ، و جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند آن را برای بندگان خاص خود و اولیای الهی قرار داده است و اگر جامعه­ای در میدان مبارزه با دشمن جهاد کرد و مانع نفوذ دشمن به سرزمین اسلامی شد خداوند تقوای الهی را نصیب آنها می کند و اگر چنانچه شانه خالی کردند، حقارت و پستی و ذلت را به آنها می­دهد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و هدایتهای پیامبرگونه امام راحل و با همت نیروهای مسلح اعم از بسیج، سپاه و ارتش افزود: با پشتیبانی مردم پس از پیروزی 22 بهمن 57 دشمن نتوانست تحمل کند که ایران عزیز استقلال داشته باشد پس در سال 59 برای ما شرایط ویژه ای خلق کردند و توسط رژیم بعثی و با حمایتهای ویژه ای که شرق و غرب نسبت به او داشتند به این کشور حمله کردلکن در این جنگ تحمیلی نتوانست  به اهداف خود دست یابند و این پیروزی برای ما حاصل نشد جز رهبری امام راحل و تلاش فرزندان دینی این مرز و بوم که در برابر سلاحهای بسیار مدرن دشمن ایستادگی نمودند و این آزادی و استقلال را  برای میهن عزیز به ارمغان آوردند.
وی اظهار داشت: امید است همه ما رهروان راه امام راحل و شهدای گرانقدر دفاع مقدس باشیم و از آرمانهای آن عزیزان در میدانهای فرهنگی و علمی و دینی دفاع نموده و با عنایت حضرت ولی­عصر(عج)  ایران عزیز را سرافراز نماییم.
در پایان جلسه 3 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و درخصوص یک پرونده دستورات مقتضی صادر شد:
1.پرونده کلاسه 88/74 موضوع شکایت آقای محمد سلیمانی به خواسته ابطال بندهای 3و5 فصل سوم دستورالعمل ضوابط و شرایط بهره­برداری صحیح از مراتع به منظور چرای دام: هیأت عمومی پس از ملاحظه سوابق و بررسی مقررات مرتبط از جمله ماده 3 قانون اصلاح قانون حفاظت و بهره­برداری از جنگلها و مراتع کشور مصوب 1348 بندهای 3و5 فصل سوم دستورالعمل مورد شکایت درخصوص اعلام شرایط و موارد ابطال یا لغو پروانه مرتعداری (چرای دام) را خلاف قانون و خارج از حدود اختیارات تشخیص ندادند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف