پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
پایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران براساس سنت نبوی احیاء شد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در تاریخ ندیدیم که کسی به صحنه حکومت حضور پیدا کند و نظامی را براساس سنت نبوی احیا کند و تنها امام بزرگوار این مجتهد وارسته بود که پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به شیوه و سیره و سنت نبوی و امام معصوم برپا کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در تاریخ ندیدیم که کسی به صحنه حکومت حضور پیدا کند و نظامی را براساس سنت نبوی احیا کند و تنها امام بزرگوار این مجتهد وارسته بود که پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به شیوه و سیره و سنت نبوی و امام معصوم برپا کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری محمدجعفر منتظری با توجه به میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزند بزرگوارش امام خمینی(ره) افزود: در آستانه میلاد مسعود یگانه یادگار رسول مکرم اسلام فاطمه زهرا(س) این بانوی بزرگ و زن نمونه و همچنین تولد امام خمینی(ره) قرار داریم، این ایام فرخنده را به محضر مقدس
ولی عصر و مقام معظم رهبری و ارادتمندان به ساحت مقدس حضرت زهرا(س) تبریک عرض می­کنم.
وی افزود: کشور عزیز ما افتخار وابستگی به ولایت به عنوان مذهب رسمی را دارد و تمام افراد جامعه خصوصاً بانوان محترم این مرزوبوم باید در تمام ابعاد زندگی و به ویژه در مسایل اخلاق و حجاب و عفاف و تربیت فرزند و شوهرداری، باید فاطمه زهرا(س) را الگو خود قرار دهند.
وی با اشاره به ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) افزود: خدمات شایسته­ای که امام برای کشور عزیزمان انجام داد ما مدیون ایشان هستیم و امروز وظیفه خود می­دانیم که از یادگار امام و دستاوردهای آن مجاهد فی سبیل­ا... و همچنین خون شهیدان که برای ما به ارمغان آورده و حفظ و در نگهداری آن کوشا باشیم و به آن در جامعه عمل کنیم و از وصیت­نامه امام مشحون است از پندهای آن بزرگوار و اقتضا می­کند تمام افکار و اندیشه امام را سرمشق و الگوی زندگی خود قرار داده و خواسته امام این است که از دستاوردهای خون شهدا و عزیزانی که در این عرصه متحمل زحمت شدند جامه عمل بپوشانیم.
وی با توجه به دنیای غرب که به عنوان آزادی و دموکراسی به بیراهه می­رود و زن را به عنوان کالا درنظر
می­گیرند، گفت: متاسفانه غرب گام در مسیری گذاشته که بیراهه می­باشد و ما باید در دامهایی که استکبار برای جامعه اسلامی و به خصوص کشور ما گسترده گرفتار نشویم، زیرا آنها صحنه­های بسیار دلخراشی به وجود آورده­اند که فریاد جامعه­شناسان و اندیشمندان را بلند کرده و زن را به ذلت و خواری و جامعه را به پستی کشیده است.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری درباره فرهنگ ضداخلاقی و نشر فرهنگ ضددینی گفت: جوانان ما باید در صحنه­های جنگ نرم دشمن فایق آیند و پاداش آنها در این برهه از زمان کمتر از صحنه­های جنگ خویشتن دفاع مقدس نخواهد بود.
وی در پایان افزود: از پیشگاه خداوند متعال برای امام بزرگوار و شهدای گرانقدر علو درجات خواستاریم.
در پایان جلسه 3 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و دستورات مقتضی صادر شد:
1.   پرونده کلاسه 89/101 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 16و15 دیوان که از طرف آقای ... : هیأت عمومی دیوان با ملاحظه محتویات پرونده های شعب مذکور و استماع توضیحات مدیرکل حقوقی سازمان تأمین اجتماعی و بحث و بررسی رأی شعبه 16 مبنی بر رد شکایت شاکی در زمینه تقاضای صدور حکم بازنشستگی به لحاظ اشتغال در کارهای سخت و زیان­آور را صحیح تشخیص داد.
2.   پرونده کلاسه 89/102 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 16و15 دیوان از طرف آقای ...: هیأت عمومی دیوان پس از بررسی اسناد و مدارک هر پرونده و بحث و بررسی رأی شعبه 16 مبنی بر رد شکایت شاکی به خواسته صدور حکم بازنشستگی بر مبنای سخت و زیان آور بلحاظ تعطیلی کارگاه صحیح تشخیص داد.
3.   پرونده کلاسه 89/119 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 12 و دوم تشخیص دیوان از طرف خانم...: هیأت عمومی دیوان پس از ملاحظه سوابق مربوطه و بحث و بررسی و انجام مشاوره رأی شعبه دوم تشخیص در نقض رأی شعبه دوازدهم و صدور حکم به رد شکایت شاکی بلحاظ فقد دلایل کافی نسبت به مدت کارکرد وی را صحیح تشخیص داد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف