بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
پایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران براساس سنت نبوی احیاء شد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در تاریخ ندیدیم که کسی به صحنه حکومت حضور پیدا کند و نظامی را براساس سنت نبوی احیا کند و تنها امام بزرگوار این مجتهد وارسته بود که پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به شیوه و سیره و سنت نبوی و امام معصوم برپا کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در تاریخ ندیدیم که کسی به صحنه حکومت حضور پیدا کند و نظامی را براساس سنت نبوی احیا کند و تنها امام بزرگوار این مجتهد وارسته بود که پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به شیوه و سیره و سنت نبوی و امام معصوم برپا کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری محمدجعفر منتظری با توجه به میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزند بزرگوارش امام خمینی(ره) افزود: در آستانه میلاد مسعود یگانه یادگار رسول مکرم اسلام فاطمه زهرا(س) این بانوی بزرگ و زن نمونه و همچنین تولد امام خمینی(ره) قرار داریم، این ایام فرخنده را به محضر مقدس
ولی عصر و مقام معظم رهبری و ارادتمندان به ساحت مقدس حضرت زهرا(س) تبریک عرض می­کنم.
وی افزود: کشور عزیز ما افتخار وابستگی به ولایت به عنوان مذهب رسمی را دارد و تمام افراد جامعه خصوصاً بانوان محترم این مرزوبوم باید در تمام ابعاد زندگی و به ویژه در مسایل اخلاق و حجاب و عفاف و تربیت فرزند و شوهرداری، باید فاطمه زهرا(س) را الگو خود قرار دهند.
وی با اشاره به ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) افزود: خدمات شایسته­ای که امام برای کشور عزیزمان انجام داد ما مدیون ایشان هستیم و امروز وظیفه خود می­دانیم که از یادگار امام و دستاوردهای آن مجاهد فی سبیل­ا... و همچنین خون شهیدان که برای ما به ارمغان آورده و حفظ و در نگهداری آن کوشا باشیم و به آن در جامعه عمل کنیم و از وصیت­نامه امام مشحون است از پندهای آن بزرگوار و اقتضا می­کند تمام افکار و اندیشه امام را سرمشق و الگوی زندگی خود قرار داده و خواسته امام این است که از دستاوردهای خون شهدا و عزیزانی که در این عرصه متحمل زحمت شدند جامه عمل بپوشانیم.
وی با توجه به دنیای غرب که به عنوان آزادی و دموکراسی به بیراهه می­رود و زن را به عنوان کالا درنظر
می­گیرند، گفت: متاسفانه غرب گام در مسیری گذاشته که بیراهه می­باشد و ما باید در دامهایی که استکبار برای جامعه اسلامی و به خصوص کشور ما گسترده گرفتار نشویم، زیرا آنها صحنه­های بسیار دلخراشی به وجود آورده­اند که فریاد جامعه­شناسان و اندیشمندان را بلند کرده و زن را به ذلت و خواری و جامعه را به پستی کشیده است.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری درباره فرهنگ ضداخلاقی و نشر فرهنگ ضددینی گفت: جوانان ما باید در صحنه­های جنگ نرم دشمن فایق آیند و پاداش آنها در این برهه از زمان کمتر از صحنه­های جنگ خویشتن دفاع مقدس نخواهد بود.
وی در پایان افزود: از پیشگاه خداوند متعال برای امام بزرگوار و شهدای گرانقدر علو درجات خواستاریم.
در پایان جلسه 3 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و دستورات مقتضی صادر شد:
1.   پرونده کلاسه 89/101 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 16و15 دیوان که از طرف آقای ... : هیأت عمومی دیوان با ملاحظه محتویات پرونده های شعب مذکور و استماع توضیحات مدیرکل حقوقی سازمان تأمین اجتماعی و بحث و بررسی رأی شعبه 16 مبنی بر رد شکایت شاکی در زمینه تقاضای صدور حکم بازنشستگی به لحاظ اشتغال در کارهای سخت و زیان­آور را صحیح تشخیص داد.
2.   پرونده کلاسه 89/102 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 16و15 دیوان از طرف آقای ...: هیأت عمومی دیوان پس از بررسی اسناد و مدارک هر پرونده و بحث و بررسی رأی شعبه 16 مبنی بر رد شکایت شاکی به خواسته صدور حکم بازنشستگی بر مبنای سخت و زیان آور بلحاظ تعطیلی کارگاه صحیح تشخیص داد.
3.   پرونده کلاسه 89/119 موضوع اعلام تعارض آراء صادره از شعب 12 و دوم تشخیص دیوان از طرف خانم...: هیأت عمومی دیوان پس از ملاحظه سوابق مربوطه و بحث و بررسی و انجام مشاوره رأی شعبه دوم تشخیص در نقض رأی شعبه دوازدهم و صدور حکم به رد شکایت شاکی بلحاظ فقد دلایل کافی نسبت به مدت کارکرد وی را صحیح تشخیص داد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف