پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
در اجرای قانون باید حقوق مردم و حقوق بیت المال رعایت شود

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما وظیفه داریم در راستای اجرای قانون حقوق مردم و حق بیت المال را رعایت کنیم.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما وظیفه داریم در راستای اجرای قانون حقوق مردم و حق بیت المال را رعایت کنیم.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام والمسلمین در نشست هم اندیشی مدیران حقوقی استان همدان با تاکید بر  اینکه در تمام بخشهای اجرایی و قضایی و موسسات عمومی ما کارگزار و خدمتگذار ملت هستیم، گفت: با توجه به وظایفی که برعهده ما گذاشته شده است در پیشگاه خداوند متعال مسئول هستیم و باید حق الناس که مصادیق فراوان دارد ادا کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه به موجب قانون اساسی شکایات مردم از عملکرد دولت یا مأمورین دولتی در دیوان عدالت اداری رسیدگی می شود گفت: ما در دیوان با پرونده هایی مواجه هستیم که یک طرف دعوا مردم و طرف دیگر دولت و موسسات عمومی مانند: شهرداری و شورای شهر است و باید با تعامل بیشتر میان دیوان و مدیران حقوقی از حجم زیاد پرونده­ها در دیوان عدالت اداری باید کاست.
وی گفت: من به تمام قضات دیوان گفتم نه وکیل المله هستیم و نه وکیل الدوله و هم وکیل مردم هستیم و همه وکیل دولت، یعنی ما براساس قانون کار انجام می دهیم و سعی می کنیم هر کدام از طرفین دعوا به حق خود برسد. مردم حقی دارند و به دنبال کسب حق خود می باشند اگر دست اندرکاران به وظایف خود عمل کنند دیگر کسی شکایتی به دیوان نخواهد آورد.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه با مدیریت صحیح می توان از ورود پرونده به دیوان عدالت اداری کاست، گفت: به دلیل اینکه ما خدمتگزار مردم هستیم و نباید به مسایل حقوقی و قضائی کشور بی تفاوت باشیم ما در سطح وزارتخانه ها آسیب شناسی کردیم و به نقاط مثبتی رسیدیم و تلاش می کنیم این امور بهتر انجام شود و امید است با همکاری مدیران حقوقی استان گامی موثر در کاهش پرونده ها به دیوان داشته باشیم. 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف