بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
در جنگ نرم و اخلاقی دشمن سنگر و خاکریزهای معنوی بسازیم

رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن گفت: همه ما در برابر تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمن مسئول هستیم و باید به پناهگاه های معنوی و سنگرهای قرآنی پناه برده و در سنگر اخلاق خود و فرزندانمان را حفظ نماییم و لازم است سه قوه تعامل بیشتری را جهت برنامه ریزی مناسب به منظور جلوگیری از این تهاجمات اتخاذ نمایند.

رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن گفت: همه ما در برابر تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمن مسئول هستیم و باید به پناهگاه های معنوی و سنگرهای قرآنی پناه برده و در سنگر اخلاق خود و فرزندانمان را حفظ نماییم و لازم است سه قوه تعامل بیشتری را جهت برنامه ریزی مناسب به منظور جلوگیری از این تهاجمات اتخاذ نمایند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری محمدجعفر منتظری در جلسه هیأت عمومی ابتدا شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا را به پیشگاه امام زمان(عج)  تسلیت گفت و با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم اخلاقی دشمن افزود: دشمنان اسلام و ایران با روشهای مختلف روی به جنگ نرم اخلاقی آورده و با سرمایه گذاری کلان جوانان جامعه و فرهنگ این سرزمین را نشانه گرفته و درصدد بی بند و باری و فحشا هستند.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به آثار و برکات خون شهدا گفت: همه ما در برابر بدحجابی و فحشا مسئول هستیم و در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشیم.
وی با اشاره به تخصیص بودجه از طرف دولت برای کارهای فرهنگی اظهار داشت: امسال دولت برای کارهای فرهنگی بودجه خوبی اختصاص داده اما باید به نحو صحیح و در برنامه های مناسب از آن استفاده کرد.
وی گفت: تمامی افراد جامعه باید در این دفاع مقدس در برابر جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن مجهز به سلاح ایمان از دین و قرآن و کیان خانواده دفاع کنیم و جوانهای این مرز و بوم را در مسیر اسلام و ولایت قرار داده و امنیت آنها را حفظ نمائیم.
در پایان جلسه 4 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و دستورات مقتضی صادر شد:
1.   پرونده کلاسه 87/693 موضوع شکایت سازمان بازرسی کل کشور به خواسته ابطال مصوبه شورای اسلامی شهر خمین شهر درخصوص اخذ ارزش افزوده در مورد فروش امتیاز احداث دفتر آژانس ورود به شبکه بی­سیم، هیأت عمومی دیوان با توجه به پاسخ طرف شکایت مبنی بر لغو مصوبه مورد اعتراض موضوع شکایت و خواسته شاکی را قابل طرح و رسیدگی تشخیص نداد.
2.   پرونده کلاسه 88/19 و 87/871 موضوع شکایت آقای ... به خواسته ابطال بخشنامه شماره 3741 مورخ 3/7/1387 اداره نظارت بر بانکهای بانک مرکزی درخصوص تعیین نرخهای جدید کارمزد خدمات بانکی، هیأت عمومی دیوان با توجه به بند 4 ماده 14 قانون پولی و بانکی کشور و بند 4 ماده 20 قانون عملیات بانکی بدون ربا بخشنامه مورد شکایت را خلاف قانون و خارج از حدود اختیارات تشخیص نگردید.
3.   پرونده کلاسه 88/358 موضوع شکایت آقای ... به خواسته ابطال بخشنامه شماره 8960/4020 مورخ 4/2/1380 سازمان تأمین اجتماعی درخصوص اینکه ارائه خدمات در قبال بعضی از جراحی­ها از جمله تعویض مفاصل در فهرست تعهدات بیمه مکمل مستمری بگیران می باشد. هیأت عمومی دیوان پس از بحث و بررسی و با توجه به قانون بیمه همگانی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی بخشنامه مورد شکایت را خلاف قانون تشخیص داده شد.
پرونده کلاسه 87/798 موضوع شکایت آقای ... به خواسته ماده 59 آئین نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در قسمت اعلام شرط فقدان محکومیت انتظامی از درجه 3 یا بالاتر درخصوص داوطلبان عضویت در هیأت مدیره نظام مهندسی استانها. هیأت عمومی دیوان پس از بحث و بررسی و با توجه به بند 6 ماده 11 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ماده 59 را خلاف قانون تشخیص ندادند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف