اجرای صحیح قانون در همه جا به نفع همه * 37 سال تلاش جهادی برای تحقق عدالت اداری * 15 آذر سالروز تاسیس دیوان عدالت اداری گرامی باد
رئیس دیوان عدالت اداری:
کوچکترین شائبه ای که بوی تفرقه و جدایی دهد باید دور بیاندازیم تا دشمن بهره ای نبرد

رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به انتشار لوح فشرده ظهور نزدیک است، گفت : ما باید تلاش کنیم کوچکترین شائبه ای که بوی تفرقه و جدایی می دهد دور بیاندازیم تا در این شرایط حساس که بیداری در امت اسلامی به وجود آمده و دشمن در حال تلاش برای تعصب و قومیتگرایی است بهره ای نبرد .

رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به انتشار لوح فشرده ظهور نزدیک است، گفت : ما باید تلاش کنیم کوچکترین شائبه ای که بوی تفرقه و جدایی می دهد دور بیاندازیم تا در این شرایط حساس که بیداری در امت اسلامی به وجود آمده و دشمن در حال تلاش برای تعصب و قومیتگرایی است بهره ای نبرد .
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی بیان داشت امام صادق(ع) می فرمایند : به شیعیان ما بگو که ( لاتهذبن بکم مذاهب ) مذاهب گوناگون و رفتارها و روشها متفاوت و زاویه های گوناگون ساخته شده و پرداخته شده توسط افراد و جناح ها و گروه های  مختلف با انگیزه های گوناگون شما را از مسیر حق و صراط مستقیم جدا نکنند که شاخص های مهمی برای صراط مستقیم که راه حق است ، وجود دارد .
وی افزود : شاخص اصلی و عالی ترین پرچمی که شیعه در دست دارد ، پرچم انتظار  است و اعتقاد به آن ریشه در زندگی و حیات انسان دارد . انتظار برای ظهور منجی یکی از عالیترین اهداف شیعه می باشد . حال افرادی لوح فشرده ای تحت عنوان ظهور نزدیک است تهیه کرده و اشخاصی را به عنوان زمینه ساز ظهور با نام مشخص معرفی می کنند و متاسفانه از ناحیه بعضی از عناصر مورد حمایت قرار می گیرند و پولهای هنگفتی در اختیار آنها قرار گرفته و با این حرکات اذهان مردم را منحرف می کنند .
وی گفت : متاسفانه از لسان بسیاری از مقامات مرتبا تبلیغ ایرانی بودن و مکتب ایرانی را می شنویم مگر ایرانی مکتب مشخصی دارد که در مقابل اسلام قرار می گیرد و به عنوان مکتب ایرانی مطرح شود . ایرانی منحصر به یک خاک و موقعیت جغرافیایی است و اسلام تمام این مسائل را برداشته است چرا باید از مقامات عالیه کشور ما صحبت از مکتب ایرانی بشنویم با چه انگیزه ای دائم تکرار می کنند و مکتب ایرانی را در بوق و کرنا می کنند امید است به خود بیایند .
رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به لوح فشرده ظهور نزدیک است و مطرح کردن مکتب ایرانی گفت : سوال ما این است که آنهایی که برای این انقلاب جان عزیزشان را داردند جانباز دادند کدام یک از این عزیزان با مکتب ایرانی به میدان رفتند آیا درست است ؟ خجالت نمی کشند که مکتب ایرانی را تکرار می کنند ؟ این کار باعث شکاف در جامعه اسلامی می شود .
وی افزود : ما در جامعه متاسفانه شاهد آن هستیم که می خواهند مسیر قرآنی ، اسلامی و ولایی را منحرف کنند و بسیاری از مسئولین و مراجع نگران هستند که چرا جامعه را به این سمت سوق می دهند و در حال خراب کردن آن هستند پس ما باید این اطلاعاتی که در سایتها که به وسیله اینترنت در اختیار مردم و به خصوص جوانان قرار می گیرد مواظب باشیم تا اذهان جوانان ما که آینده ساز کشور هستند تخریب نشود .
حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود : یک عده نادان در یک لوح فشرده حرفهایی می آورند و آن را به منبعی که جنبه مذهبی دارد ربط می دهند و پایگاه انتشار آن را به قم که پایگاه حوزوی است منتسب می نمایند ، کجا پیامبر جمله ای از عربیت و قومیت گرایی دارد ؟ ایشان ملاک و شاخص را تقوا قرار داده که انسانها با توجه به آن در نزد خدا وند مقرب هستند . دینی که ما داریم همه اقلیم ها را یکسان دیده حال ما بیائیم مدام مکتب ایرانی را مطرح کنیم ؟!! البته ایرانی به کشور خود عشق می ورزد علاقه به خاک و وطن دارد که این جدای از مکتب ایرانی است ، پس مردم باید در جامعه و خانواده ، این افراد را منکوب کنند .
وی افزود : همه ما باید تلاش کنیم اجازه ندهیم ارزشهائی را که در جامعه به واسطه اسلام به دست آورده ایم چند نفر نادان این چنین حرفهایی بزنند و آن را خراب کنند ، حیف است جامعه اسلامی که  با خون شهدا برای اعتلای تعالیم اسلامی به دست آمده و آماده الگو قرار گرفتن دیگران شده است با مشغول شدن جوانان ما به جامعه ایرانی به انحراف کشیده شود .
رئیس دیوان عدالت اداری افزود : شاخصی که امام جعفر صادق (ع) ارائه داده حرفی از عربیت و عجمیت نیست چرا ما بیائیم چنین حرفهایی را مطرح کنیم و به مناسبتهای مختلف از جمله عید نوروز تبلیغ مکتب ایرانی را رواج دهیم . چقدر بزرگان دینی ما به آنها تذکر دهند ولی متاسفانه آنها از کارهای نا درست خود دست نکشند .
وی در پایان افزود : امید واریم خداوند همه ما را آگاه کند، در این شرایط حساسی که دشمن در تلاش است تفرقه ، تعصب و قومیت گرایی را ترویج کند و عرب و عجم و لبنانی و لیبیایی را مطرح نماید، ما به مکتب ایرانی دامن نزنیم . امیدواریم خداوند به همه ما بصیرت بدهد و ما را از خواب غفلت بیدار نماید . 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف