پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
معاون اجرایی دیوان عدالت اداری:
تکریم ارباب رجوع باید از اولویت های مهم کاری باشد

معاون اجرایی ديوان عدالت اداري گفت: کرامت انسانی ما ایجاب می کند که با ارباب رجوع برخورد مناسب داشته باشیم این جمله ای بود که امام (ره) بارها بر آن تاکید داشت همچنین نظر ریاست دیوان نیز این است که تکریم ارباب رجوع باید از اولویت های مهم کاری در دیوان عدالت اداری باشد.

معاون اجرایی ديوان عدالت اداري گفت: کرامت انسانی ما ایجاب می کند که با ارباب رجوع برخورد مناسب داشته باشیم این جمله ای بود که امام (ره) بارها بر آن تاکید داشت همچنین نظر ریاست دیوان نیز این است که تکریم ارباب رجوع باید از اولویت های مهم کاری در دیوان عدالت اداری باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری مجید افشاری در نشست صمیمانه با کارکنان اداری دیوان گفت: در اجرای دستورات ریاست محترم دیوان عدالت اداری که رسیدگی به معیشت کارکنان و کوشا بودن در حفظ بیت المال بود اقداماتی انجام دادیم که هرچند ناچیز است لازم می دانم خدمت شما عزیزان اعلام کنم: زمانی که از سوی معاونت محترم اداری مالی قوه قضائیه به عنوان مدیر کل بودجه و تخصیص اعتبار منصوب شدم دو هدف را با معاونت محترم مدنظر داشتیم اول افزایش بودجه قوه قضائیه و سازمانهای وابسته و دوم افزایش حقوق کارکنان اداری که دراینجا لازم می دانم از ریاست محترم قوه قضائیه ، رئیس محترم دیوان عدالت اداری، معاون محترم اداری مالی قوه قضائیه جناب آقای دکتر کهزادی و جناب آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری تشکر کنم و اعلام دارم که این افزایشها با عنایات حضرت ولی عصر (عج)، رهنمودها و کمکهای این سروران و بعد از پیگیریهای فراوان بثمر نشست و در تاریخ 24/1/90 بخشنامه ابلاغ و یکروز بعد با دستور ریاست محترم دیوان اجرایی شد که در اینجا لازم است از همکاران امور اداری و امور مالی تشکر کنم که با تلاش بی وقفه خود احکام جدید را صادر و ما به التفاوت ريالی را به حساب شما عزیزان واریز نمودند.
معاون اجرایی در ادامه افزود: تکلیف دیگری که بر عهده من است افزایش حقوق قراردادیهاست که این امر مستلزم تصمیم در کل قوه قضاییه است. معاون اجرایی در خصوص برنامه های اجرایی در سال 90 اظهار داشت: یکی از اولویتهای کاری بالا بردن سطح علمی کارکنان است که با هماهنگی معاون محترم آموزش و پژوهش امید است هر چه زودتر این مهم به انجام برسد. دوم ایجاد دفاتر استانی بر اساس قانون برنامه پنجم است که در این خصوص مجوز جذب سی نفر با تحصیلات کارشناسی ارشد اخذ شده است .
وی خاطر نشان ساخت که بایستی نیروهای اداری ساماندهی شوند و با توجه به اینکه دیوان عدالت اداری یک نهاد جوان می باشد نیروهای شاغل در آن باید متخصص و دارای تحصیلات عالیه باشند.
وی ادامه داد: به منظور افزایش اضافه کاری نیز طرحی ارائه داده ایم تا با هماهنگی قوه قضائیه اقدام نمایم.
افشاری در مورد مسائل رفاهی اذعان داشت: با موافقت رئیس محترم دیوان عدالت اداری وام صندوق قرض الحسنه بعثت را برای کارکنان قضایی و اداری افزایش دادیم تا بتوانیم تا حدودی از مشکلات معیشتی کارکنان را کاهش دهیم. همچنین در صدد ایجاد بخش سلامت در دیوان هستیم.
وی در خصوص افزایش ساعات کار گفت: پس از ابلاغ سراسری بخشنامه ما نیز از تاریخ 5/2/90 بخشنامه را اجرایی نمودیم.
مجید افشاری در پایان ضمن تاکید بر شرکت در مراسم مذهبی و نماز جماعت به همکاران یادآوری نمود که از مداخله کردن در کارهای همدیگر پرهیز کرده و به امورات خود بپردازند.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف