بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
روابط بین دانشگاه و بخشهای دیگر کشور باید تنگاتنگ و صمیمی باشد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هرچه روابط بین دانشگاه و بخشهای دیگر کشور تنگاتنگ باشد دانشجویان بهره لازم را برده و قطعاً بر غنای علمی خود افزوده و پاسخ بسیاری از سوالات خود را به دست می آورند.

 رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هرچه روابط بین دانشگاه و بخشهای دیگر کشور تنگاتنگ باشد دانشجویان بهره لازم را برده و قطعاً بر غنای علمی خود افزوده و پاسخ بسیاری از سوالات خود را به دست می آورند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری تعدادی از دانشجویان دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری قوه قضائیه با رئیس دیوان عدالت اداری دیدار کردنند در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری افزود: همانگونه که حضرت علی (ع) فرمودند آنچه که از علم برتر می باشد  تجربه است. تجربه چندین ساله کسانی که دانشجو بوده و حالا در عرصه کار هستند را غنیمت شمرده و با آنها ارتباط داشته باشید شما که در عرصه حقوق زحمت می کشید هرچه بتوانید با بخشهایی که مرتبط با رشته شما هستند اعم از دستگاه قضایی و ادارات حقوقی در ارتباط باشید بیشتر می توانید در مسایل حقوقی کنکاش و تجربه کسب کنید و آنچه که در طول یک ماه به طور تئوری می آموزید را می توانید با ارتباط افراد بصیر و آشنا و مجرب به علم حقوق در مدت یکساعت بدست آورید.
وی افزود: عمر فرصت بسیار ارزشمندی است که بسیار زود می گذرد و اطلاعات و دانشی که انسان در دوران جوانی یاد می گیرد ماندگار تر است لذا قدر این لحظات را بدانید و بیشتر اوقات خود را در منزل و دانشگاه و کتابخانه به کسب علم و تجربه بپردازید تا ارتقاء سطح علمی پیدا کنید .    
رئيس ديوان عدالت اداري گفت : امروز در جامعه ما کساني مي توانند مؤثر واقع شوند و نقش آفريني کنند که با سواد هستند، انسانهاي بي سواد يا کم سواد مانند انسانهاي کم مايه هستند و اگر چند روزي خود را نشان بدهند ديگر اطلاعات ندارند و خیلی زود به بن بست مي رسند و لذا سعي کنيد ما به علمي خود را تا مي توانيد  تقويت کنيد .
منتظري ياد آور شد : مسئله حقوقی از مسايل بسيار مهمي است در زندگي همه افراد بدون استثناء کار ساز و تأثير گذار است و رابطه تنگاتنگي با ساير بخشها دارد و بخشهای دیگر از جمله پزشکي چنين نيست ولي حقوق در همه جا لازم مي باشد. مسئله حقوق قبل از تولد با انسان مرتبط بوده و همچنين حین تولد و کودکي و دوران نوجواني تا بعد از مرگ با انسان سرو کار دارد .
رئيس ديوان عدالت اداري  با توجه به مقايسه علم بشري نسبت به جهان هستي افزود: آنچه که بشر از علم و دانش در اختيار دارد در مقايسه با آنچه در عالم وجود می باشد بسيار اندک است.
وی ادامه داد: پیرامون رشته حقوق در اسلام بسیار کار شده است ولی متاسفانه می بینیم که دانشجویان در این زمینه کمتر کنکاش و تفحص دارند در حالی که تحول در علوم انسانی مورد تاکید مقام معظم رهبری و بزرگان می باشد.
وی در پایان به سوالات حقوقی دانشجویان پاسخ داد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف