بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
دانش علمی خود را ارتقاء دهید تا در عرصه عمل و اجرا مفید باشید

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: جامعه ای رو به کمال و پیشرفت خواهد بود که برای علم ارزش قایل شود و به علما و دانشمندان خود بها دهد و احترام بگذارد و شما دانشجویان با ارتقاء علمی خود می توانید در عرصه عمل و اجراء مفید واقع شوید.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جامعه ای رو به کمال و پیشرفت خواهد بود که برای علم ارزش قایل شود و به علما و دانشمندان خود بها دهد و احترام بگذارد و شما دانشجویان با ارتقاء علمی خود می توانید در عرصه عمل و اجراء مفید واقع شوید.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری: در دیدار تعدادی از دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) و دانشگاه شهید بهشتی تهران با ریاست دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری گفت: در هیچ مکتبی به اندازه اسلام به علم و عالم اهمیت داده نشده است چنانکه حضرت علی (ع) می فرماید: هرکسی یک حرف به من بیاموزد مرا بنده خویش کرده است که در هیچ جای جهان و کشورهای پیشرفته شبیه این جمله را پیدا نمی کنید.
وی افزود: یکی از نقدهای من به دانشگاهها مخصوصاً دانشجویان رشته حقوق این است که ما در نظام اسلامی قرار گرفتیم ایم ولی در عرصه دانشگاههای ما اهمیت لازم به حقوق از منظر اسلام داده نشده و کار زیادی صورت نگرفته است.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: که از فرصت دانشجویی حداکثر استفاده را ببرید چون بعد از وارد شدن به عرصه اجرایی این فرصت را کمتر به دست می آورید پس سعی کنید سطح علمی خود را بالا برده و مایه علمی خود را افزایش دهید.
وی در ادامه جلسه به سوالات حقوقی دانشجویان پاسخ داد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف