بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
افتخاری نماینده مردم تهران:
جایی که ولایت است، اسلام است

افتخاری نماینده مردم تهران گفت: نبوت پایان نپذیرفت و اسلام کامل نشد مگر با ولایت و جایی که ولایت است اسلام هم است.

افتخاری نماینده مردم تهران گفت: نبوت پایان نپذیرفت و اسلام کامل نشد مگر با ولایت و جایی که ولایت است اسلام هم است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری : لاله افتخاری نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر ، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) در جمع بانوان دیوان گفت: امام راحل با اشاره به عظمت روز زن که روز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) می باشد گفت: که افراد اگر بخواهند برکات دنیا و آخرت را داشته باشند باید مثل حضرت فاطمه شوند وی اشاره کرد ما نمی توانیم مثل زهرا باشیم ولی می توانیم زهرا گونه باشیم و آنچه از ائمه معصومین (ع) و تاریخ روایت کرده هم اندیشی کنیم که چگونه مسیر حضرت زهرا (ع) را ادامه و ترویج کردار و رفتار ایشان را در جامعه گسترش دهیم.
افتخاری افزود: چگونگی همسرداری و تربیت فرزندان و حتی نحوه عبادت ما باید مثل حضرت زهرا (ع) باشد او دانش و علم معرفتی که داشت به زنهای مدینه عرضه کرد و جبرئیل آن فرشته ای که بر پیامبران وارد می شد پیام را از زهرا (س) گرفت و به حضرت علی (ع) ابلاغ نمود.
نماینده مردم تهران اظهار داشت: اگر ما به حضرت زهرا (ع) علاقه داریم و باید کردار و رفتار ایشان را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم و بزرگترین عیدی ما باید این باشد که آنچه که در زندگی زهرا صورت گرفته بعد از 14 قرن در زندگی فردی و اجتماعی ما مثل حضرت زهرا (س) باشد و در حقیقت این وجود مبارک باید الگوی و اسوی ما باشد و مانع از این شود که ما بخواهیم از الگوهای دیگر استفاده کنیم.
افتخاری افزود: مسئول فدراسیون بانوان چین گفت: ما به موقعیت شما حسرت می خوریم که شما چنین الگویی دارید و با قلب و جان شما عجین شده و به شما روحیه و توان می دهد. در چین علمای آنجا روز تولد حضرت زهرا (س) جشن می گیرند و مردم جمع می شوند و شادمانی می کنند وقتی ما چنین الگویی مثل حضرت زهرا (س) داریم احساس افتخار و سربلندی می کنیم و حضرت زهرا (س) از ما سوال خواهد کرد که در روز ولادت من جشن گرفتید چقدر مرا می شناسید؟
نماینده مردم تهران گفت: خوشبختانه خواهران ما از بصیرت بالایی برخوردارند وسعی دارند که در زندگی فردی و اجتماعی خود از حضرت زهرا (س) الگو بگیرند و دیگران را در این مسیر راهنمایی نمایند. زهرای اطهر کمالاتش کامل بود  و در این زمینه جان پاکش را در راه ولایت فدا کرد.
افتخاری با توجه به سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر گفت: به قول حضرت امام خرمشهر را خدا آزاد کرد این نشان دهنده این است که مردم به وعده های الهی باور دارند و آیه اطیعوا الله و اطیعوا الرسول پایداری و مقاومت داشته باشند. زن ، مرد و کودک تلاش کنید تا وعده الهی محقق خواهد شد. فتح خرمشهر در حقیقت آغازی بر از بین بردن تصرف ظالمانه سرزمینهای مسلمانان بود ، آغازی که الگو شده برای جنوب لبنان و سرزمینهای دیگر اسلامی بود.
 وی در پایان افزود: افتخار داریم که اسلام و جمهوری اسلامی بر ملت ما منت گذاشت ما باید مدیون نظام و انقلاب و ولایت باشیم اگر شهدای ما تحت فرمان ولایت به جبهه ها نمی رفتند و شهید نمی شدند با کشته های عراقی چه تفاوتی داشتند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف