هفته قوه قضاییه گرامی باد***سومین اطلاعیه معرفی شدگان مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی ***"یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُونُوا قَوَّامینَ لِلَّهِ شُهَداءَ بِالْقِسْطِ وَ لا یَجْرِمَنَّکُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلى‏ أَلاَّ تَعْدِلُوا اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوى‏ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما تَعْمَلُونَ"؛ [مائده/5] اى کسانى که ایمان آورده‏اید، همواره براى خدا قیام کنید و از روى عدل و عدالت گواهى دهید. کینه و دشمنى با گروهى شما را به ترک عدالت وادار نسازد. عدالت کنید که به پرهیزگارى نزدیکتر است و از خدا بترسید که خدا از اعمال شما کاملا آگاه است.
کمک قضات و کارکنان اداری دیوان عدالت اداری به قحطی‌زدگان سومالی

قضات و کارکنان اداری دیوان عدالت اداری معادل یک روز از حقوق دریافتی خود را به حساب قحطی‌زدگان کشور سومالی واریز کردند.

قضات و کارکنان اداری دیوان عدالت اداری معادل یک روز از حقوق دریافتی خود را به حساب قحطی‌زدگان کشور سومالی واریز کردند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری این تصمیم بشردوستانه در پي وخيم‌تر شدن اوضاع انساني و گسترش خشکسالي در مناطقي از جنوب سومالي که بيش از 11 ميليون نفر از جمعيت این کشور مسلمان را تحت تاثير قرار داده است، صورت می‌گیرد.
کارکنان دیوان عدالت اداری، در ماه رمضان، ماه مواسات و همدردی و ضمن ابراز همدردی با مردم قحطی‌زده سومالی‌ کمک به آنان را برخود فرض دانسته‌اند.
این مبلغ به حساب 99999 جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی نزد بانک ملی واریز شده است.
طبق فتوای برخی از مراجع تقلید، مومنان ایثارگر علاوه بر تبرعات شخصی خود مجازند از ثلث سهم مبارک امام(ع) نیز برای کمک به مستمندان سومالی بپردازند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.