علی ابن موسی الرضا عليه السلام :علت تشريع نماز جماعت آن است كه اخلاص، يكتاپرستى ، تسليم حق بودن و بندگى براى خداوند، آشكار و بى پرده نمايان باشد.
نشست علمی «آزادی و برابری در آراء دیوان عدالت اداری»

در تاریخ 17/2/92 با همکاری معاونت آموزش و پژوهش دیوان عدالت اداری نشست علمی «آزادی و برابری آموزشی در آراء دیوان عدالت اداری» در قالب بیست و چهارمین نشست تازه های حقوق عمومی در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست که با حضور جمعی از اساتید حقوق عمومی و قضات دیوان عدالت اداری از ساعت 16 الی 19 برگزار شد، اساتید حاضر مفاهیم آزادی و برابری آموزشی و جایگاه آن در آراء هیأت عمومی دیوان را تبیین نمودند. در ادامه دو تن از قضات دیوان عدالت اداری ضمن بیان دیدگاههایشان، نظرات خود را در خصوص نقدها و ابهامات مطرح شده از سوی سخنرانان در خصوص آراء هیأت عمومی دیوان در حوزه آزادی و برابری آموزشی ارائه نمودند. در پایان نیز اساتید و قضات دیوان به سؤالات دانشجویان شرکت کننده در جلسه پاسخ گفتند .

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.