پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه به عمل کردن است

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: مگر می شود کسی ادعای پیروی از امام زمان کند و این همه فجایع زشت فرهنگی، اجتماعی، اداری و مالی را منجر شود. پس ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه عمل نمودن به آنها می باشد.

 رئيس ديوان عدالت اداري گفت: مگر می شود کسی ادعای پیروی از امام زمان کند و این همه فجایع زشت فرهنگی ، اجتماعی ، اداری و مالی را منجر شود. پس ادعای پیروی از امام زمان کردن به حرف نیست بلکه عمل نمودن به آنها می باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت بقیه الله (عج) اظهار داشت: آزمونهای الهی زیادی را باید سپری کنیم تا صف راستگویان و درغگویان جدا شود زیرا در روایات است که امام زمان (عج) 313 نفر یار و یاور داشته باشد ظهور می کند. این برای ما جای سوال دارد که با وجود این همه انسان، خصوصاً مسلمانان آیا در میان آنها 313 نفر یار امام زمان نیست؟
 وی افزود: جامعه و آنهایی که می خواهند به یاری آن حضرت روند باید خالص باشند. ما از جامعه لیبرالیسم غرب و یهود و مسیحی سخن نمی گوئیم. ما از جامعه ایی که هیچ اعتقادی به وجود خداوند ندارند سخن نمی گوئیم. ما از جامعه خودمان که داعیه ولایت و داعیه تبعیت از امامت را داریم حرف می زنیم . انصافاً جامعه ای که این شاخص را دارد باید چنین باشد آیا در جامعه ای که اساس آن ولایت و قرآن و اسلام می باشد باید مسائلی را ببیند که 180 درجه با اسلام تفاوت دارد پس چطور می توانیم زمینه ساز ظهور آن حضرت باشیم. امیدواریم که خداوند به ما توفیق دهد تا ما یار آن بزرگوار باشیم و خود را اصلاح کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: نیمه شریف شعبان فضیلت شب قدر را دارد و مولود نیمه شعبان نیز چکیده و خلاصه همه انبیاء و اولیاء و ائمه معصومین (ع) است. و قدرتی است که خداوند ذخیره نموده تا روز موعود ظهور آن را بگستراند و عدل و داد را حاکم نموده و بشریت را رهنمون سازد و انتظار همه بشریت و ادیان و مذاهب  و در راس آن همه شیعیان و پیروان مکتب امامت و ولایت برای فرا رسیدن  آن روز بزرگ می باشد، امید است خداوند آن روز را نزدیک فرماید و توصیه آن بزرگوار تا می توانید برای تعجیل در فرج ایشان دعا کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با حدیثی از امام صادق (ع) گفت: امام صادق (ع) راجع به سخنان اصحاب که می گفتند مشکلاتی را که برای مردم درست کرده اند چه وقتی تمام می شود فرمود: سوگند به خدا این امر محقق نمی شود تا آن نقطه که از همدیگر جدا شوید و سوگند به خدا آنچه را که چشم دوخته اید انجام نمی شود تا ناخالص از خالص جدا و مرحله نا امیدی به امید بدل شود و به خدا قسم به آنچه چشم دوخته اید نایل نمی شوید مگر اینکه صفوف خوشبخت و سعادتمند از شقی و ستمگر جدا شود.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف