اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
دیوان عدالت اداری:
فردا همه می آئیم تا تماشائی ترین روز تاریخ انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم

دیوان عدالت اداری با صدور بیانیه ای مردم را به حضور یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه ای دیگر دعوت کرد.

دیوان عدالت اداری با صدور بیانیه ای مردم را به حضور یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه ای دیگر دعوت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، ضمن تبریک  فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دیوان عدالت اداری از ملت شریف کشورمان برای حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

 

متن بیانیه دیوان عدالت اداری بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال عشر

سلام بر فجر،سلام بر فجر آفرینان ،سلام بر آنان که بر شب سیاه ظلمت تاختند و سحر مبارک پیروزی را به ارمغان آوردند.سلام بر پیر روشن ضمیر روزهای آتش و خون خمینی کبیر، که با قیام خود قوم را به راه سعادت رهنمون کرد.اکنون در چهلمین پگاه روشن آزادی همگام با همه اقشار جامعه، به اقیانوس جاری ملتی می پیوندیم که چهل سال است ایستادگی را جلوه دیگری داده و به جهانیان ثابت کرده که بر همان عهد که با بنیان گذار انقلاب بوده بر همان است هنوز! فردا می آئیم تا بگوئیم ما راعهدی است با جانان که تا جان در بدن داریم هواداران کویش را چو جان خویشتن داریم .می آئیم تا جهانیان بدانند پیوند ملت و ولایت پیوندی از روز الست است و ناگسستنی! فردا همه می آئیم تا تماشائی ترین روز تاریخ انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.
 

22 بهمن بر همگان مبارک باد.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.