بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی
مراسم بزرگداشت ایام دهه فجر در دیوان عدالت اداری برگزار شد

مراسم «بزرگداشت ایام دهه فجر» با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری برگزارشد.

مراسم بزرگداشت ایام دهه فجر با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور رئیس دیوان عدالت اداری، معاونین، قضات و کارکنان اداری ، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین بهرامی  در محل نمازخانه دیوان عدالت اداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و حضرت امام (ره)، از جانفشانی کسانی که در به ثمر رسیدن درخت انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکردند ، یاد کرد و گفت: در حقیقت وقوع این انقلاب اعجاز بزرگ قرن است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به شاخص های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص های مهم انقلاب، مقابله با ظلم و ستم و بیدادگری است که به عنوان فرهنگ اصیل اسلامی مبارزه با مستکبران عالم و دفاع از مستضعفان را سرلوحه خود قرار داده است. 

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در حالیکه رژیم پهلوی توانسته بود از طریق حمایت غرب و دولتهای وابسته ، قدرتمند ظاهر شود به طوری که ژاندارم منطقه بود، اما ملت شریف ایران توانستند با همدلی و وحدت این رژیم را سرنگون کنند.

حجت الاسلام  و المسلمین بهرامی انقلاب اسلامی را شجره طیبه دانست و گفت: این انقلاب براساس تعالیم دین مقدس اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت بوجود آمده است که نه تنها در ایران ، بلکه موجب تحولات عظیمی در سراسر دنیا به خصوص خاورمیانه شده است.

رئیس دیوان عدالت اداری حفاظت از این انقلاب را وظیفه همگانی دانست و یاد آور شد: این انقلاب، مردمی ، و برای مردم است و حفظ و حراست از این انقلاب، سخت تر از انقلاب کردن است و هر کس به سهم خود در مراقبت از این انقلاب باید تلاش کند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان گفت: افتخار بزرگی است که در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری این انقلاب را اداره می کنیم و خدمت رسان ملت شریف ایران هستیم. 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف