بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
حجت الاسلام بهرامی در نطق پیش از دستور هیأت عمومی :
حضور بسیج کشور را بیمه می‌کند

حجت الاسلام بهرامی به مناسبت هفته بسیج گفت:حضور بسیج کشور را بیمه می‌کند و بسیج است که به موقع دفاع می کند و کاری به خطوط سیاسی ندارد و بخاطر دفاع از مملکت و ارزشهای اسلامی به میدان می‌آید.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه امروز (7 آذرماه) هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با تبریک فرارسیدن 9 ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) و هفته بسیج اظهار کرد: بسیج افتخار بزرگی بود که حضرت امام راحل (ره) اوایل انقلاب دستور راه اندازی آن را صادر کردند.

 

وی با اشاره به مبانی قرآنی شکل گیری بسیج به تفسیر آیه 60 سوره انفال « وأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّة وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللّهِ وَ عَدُوَّکُمْ ..» پرداخت و گفت: این آیه بیان می‌دارد که هر نیروئى در قدرت دارید براى مقابله با آنها (دشمنان) آماده سازید و اسب هاى ورزیده (براى میدان نبرد) تا به وسیله آن دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید و (همچنین) گروه دیگرى غیر از اینها را که شما نمى شناسید و خدا آنها را مى شناسد و هر چه در راه خدا (و تقویت بنیه دفاعى اسلام) انفاق کنید به طور کامل به شما باز گردانده مى شود و به شما ستم نخواهد شد.

 

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به نقش موثر بسیج در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع از کشورمان، گفت: بعد از جنگ هم برخی سودای جنگ با ایران را داشتند و آن را به عنون گزینه روی میز گذاشتند ولی با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و حضور نیروهای مقاومت بسیج و قدرت بازدارندگی دفاعی و هوشیاری مردم ناکام ماندند.

 

وی با بیان فرمایش حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه کشوری که 20 میلیون جوان دارد باید 20 میلیون بسیجی داشته باشد، گفت: امام راحل (ره) همچنین فرمودند چنین مملکتی آسیب پذیر نیست و ابزار امیدواری کردند که بسیج مستضعفان الگویی برای همه مسلمانان دنیا باشد و قرن پانزدهم را قرن شکستن بت‌ها دانستند.

 

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با تبریک شکست داعش در منطقه و تقدیر از سردار قاسم سلیمانی، مجموع جان باختگان در جنگ سوریه را به نقل از رسانه ها 343511 اعلام کرد و موفقیت جبهه اسلام در جنگ با داعش را مرهون رشادت‌های بسیج مردمی دانست.

 

وی با اشاره به کشتار مسلمانان و شیعیان در میانمار و یمن بر تقویت روحیه بسیجی در میان مسلمانان جهان تاکید و خاطرنشان کرد: حضور بسیج کشور را بیمه می‌کند بسیج است که به موقع دفاع می کند و کاری به خطوط سیاسی ندارد و بخاطر دفاع از مملکت و ارزشهای اسلامی به میدان می‌آید.

 

 رئیس دیوان عدالت اداری در پایان ابراز امیدواری کرد که همگان در عمل هم بسیجی باشند و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نکنیم.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف