پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
معاون جدید قضائی دیوان عدالت اداری منصوب شد

جلسه تودیع و معارفه معاون قضائی دیوان عدالت اداری روز گذشته در صحن هیات عمومی دیوان عدالت اداری برگزار شد.

جلسه تودیع و معارفه معاون قضائی دیوان عدالت اداری روز گذشته در صحن هیات عمومی دیوان عدالت اداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین منتظری، رییس دیوان عدالت اداری، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات قدیانی، حجت الاسلام سنمار را به عنوان معاون قضائی معرفی کرد.
رییس دیوان عدالت اداری در آیین تودیع معاون قضائی سابق گفت: آقای قدیانی از مدیران با اخلاق دیوان بودند که به درخواست خودشان و برخلاف میل ما خود را بازنشسته کرده‌اند.
وی افزود: ایشان قریب به شش سال در دیوان عدالت اداری، در خدمت دستگاه قضائی نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند که من به سهم خودم از زحمات، خدمات و تلاش‌های ایشان قدردانی می‌کنم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: بنده طی دو سال و نیمی که در دیوان هستم شهادت می‌دهم که از ایشان جز خیر ندیده‌ام و از رفتن ایشان متاسفم چرا که امروز دستگاه قضائی به خدمات قضات سالم و خدمتگزار فوق العاده نیازمند است.
وی ادامه داد: آقای قدیانی افتخار طلبگی و وابستگی به حوزه علمیه قم را دارند و ما امیدواریم پس از بازنشستگی دیوان عدالت اداری را خانه خود بدانند، تا بتوانیم از تجربیات خوبی که دارند، استفاده کنیم.  
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه با معرفی حجت الاسلام سنمار به عنوان معاون قضائی از وی به عنوان یکی از قضات با سابقه و توانمند یاد کرد و گفت: حجت الاسلام و المسلمین سنمار از قضات با سابقه و خوشنام هستند که قوه قضائیه در دوران مختلف از خدمات قضائی و مدیریتی ایشان بهره‌مند بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین سنمار با ابلاغ رییس قوه قضائیه به دیوان مأمور و از سوی رییس دیوان عدالت اداری به عنوان معاون قضایی دیوان عدالت اداری در امور شعب تعیین و منصوب شد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف