اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
معاون جدید قضائی دیوان عدالت اداری منصوب شد

جلسه تودیع و معارفه معاون قضائی دیوان عدالت اداری روز گذشته در صحن هیات عمومی دیوان عدالت اداری برگزار شد.

جلسه تودیع و معارفه معاون قضائی دیوان عدالت اداری روز گذشته در صحن هیات عمومی دیوان عدالت اداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین منتظری، رییس دیوان عدالت اداری، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات قدیانی، حجت الاسلام سنمار را به عنوان معاون قضائی معرفی کرد.
رییس دیوان عدالت اداری در آیین تودیع معاون قضائی سابق گفت: آقای قدیانی از مدیران با اخلاق دیوان بودند که به درخواست خودشان و برخلاف میل ما خود را بازنشسته کرده‌اند.
وی افزود: ایشان قریب به شش سال در دیوان عدالت اداری، در خدمت دستگاه قضائی نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند که من به سهم خودم از زحمات، خدمات و تلاش‌های ایشان قدردانی می‌کنم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: بنده طی دو سال و نیمی که در دیوان هستم شهادت می‌دهم که از ایشان جز خیر ندیده‌ام و از رفتن ایشان متاسفم چرا که امروز دستگاه قضائی به خدمات قضات سالم و خدمتگزار فوق العاده نیازمند است.
وی ادامه داد: آقای قدیانی افتخار طلبگی و وابستگی به حوزه علمیه قم را دارند و ما امیدواریم پس از بازنشستگی دیوان عدالت اداری را خانه خود بدانند، تا بتوانیم از تجربیات خوبی که دارند، استفاده کنیم.  
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه با معرفی حجت الاسلام سنمار به عنوان معاون قضائی از وی به عنوان یکی از قضات با سابقه و توانمند یاد کرد و گفت: حجت الاسلام و المسلمین سنمار از قضات با سابقه و خوشنام هستند که قوه قضائیه در دوران مختلف از خدمات قضائی و مدیریتی ایشان بهره‌مند بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین سنمار با ابلاغ رییس قوه قضائیه به دیوان مأمور و از سوی رییس دیوان عدالت اداری به عنوان معاون قضایی دیوان عدالت اداری در امور شعب تعیین و منصوب شد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.