بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
حجت لاسلام و المسلمین بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی:
حضور حماسی مردم در انتخابات بی نظیر بود

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی حضور پرشور مردم در انتخابات که با وحدت و بصیرت همراه بود را بی نظیر خواند و از ملت شریف ایران قدردانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی حضور پرشور مردم در انتخابات که با وحدت و بصیرت همراه بود را بی نظیر خواند و از ملت شریف ایران قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری،حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در جلسه هیات عمومی سه شنبه مورخ 1396/3/2 ضمن تبریک به مناسبت حماسه سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر گفت: با هدایت های مقام معظم رهبری و همت والای مردم  که با وحدت، بصیرت و همدلی خود ثابت کردند که حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشند و با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب موجب سربلندی و اقتدار بیشتر ایران اسلامی شدند.

 

حجت الاسلام بهرامی در ادامه یادآورشد: این حضور پرشور را گرامی می داریم و امیدواریم رئیس جمهور منتخب و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهار سال آینده با موفقیت در راستای توسعه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

 

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و ایثارگران عزیز در حماسه سوم خرداد،افزود: به ملت شریف تبریک و تهنیت می گوییم و سلام و درود می فرستییم به روح بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و همه شهدای هشت سال دفاع مقدس که با جانفشانی خود موجب سرافرازی انقلاب اسلامی شدند.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف