بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی:
انتخابات یک سرمایه ملی است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: انتخابات یک سرمایه ملی می باشد و حضور پرشور مردم در این امر مهم موجب تجلی عزت و اقتدار ملت شریف ایران می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت:  انتخابات یک سرمایه ملی می باشد و حضور پرشور مردم در این امر مهم موجب تجلی عزت و اقتدار ملت شریف ایران می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری،حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در جلسه هیات عمومی سه شنبه مورخ 26/2/1396در نطق پیش از دستور خود مهمترین مسئله امروز کشور را انتخابات ریاست جمهوری دانست و افزود: امیدوارم همه اقشار با هر سلیقه و تفکر با قوت و قدرت در این امر اجتماعی شرکت نمایند.

 

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر اهمیت مسئله انتخابات در همه کشورها گفت: انتخابات مسئله مهمی در کشورمی باشد و این موضوع در تمام دنیا حائز اهمیت است و لذا حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت شریف ایران در انتخابات تاثیر بسزایی در سرنوشت کشور دارد.

 

بهرامی در ادامه فرازی از فرمایشات حضرت امام (ره) را بیان و یادآور شد: حضرت امام (ره) تاکید فراوانی به شرکت فعالانه و آگاهانه در صحنه انتخابات داشتند ، ایشان فرمودند: من کار ندارم که چه کسی رئیس جمهور می شود من خودم یک رای دارم اما اگر بخواهید در مقابل دنیا اظهار حیات کنید باید مشارکت کنید. و اگر از عدم حضور شما لطمه ای به جمهوری اسلامی وارد شود پیش خداوند مسئول هستیم.

 

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به اصل حضور مردم در همه عرصه های انتخاباتی گفت: من از همه اقشار جامعه دعوت می کنم  با حضور گسترده در صحنه انتخابات که موجب تحقق اهداف انقلاب و تداوم نظام است با مشارکت خود فرد اصلح را انتخاب کنند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف