پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رییس دیوان عدالت اداری:
رسانه‌ها و مسوولان اجرایی اجازه دهند امر قضا در مسیر عدل و انصاف حرکت کند

رییس دیوان عدالت اداری گفت: آنچه در دیوان عدالت اداری برای ما مهم است، اسلام، قانون و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است، که آن را به هیچ بهایی از دست نخواهیم داد و در برابر هیچ مقام و فشار سیاسی تسلیم نخواهیم شد.

رییس دیوان عدالت اداری گفت: آنچه در دیوان عدالت اداری برای ما مهم است، اسلام، قانون و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است، که آن را به هیچ بهایی از دست نخواهیم داد و در برابر هیچ مقام و فشار سیاسی تسلیم نخواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در جلسه روز دوشنبه هیات عمومی اظهار داشت: تمام سعی ما در رسیدگی به پرونده‌ها، دعاوی و شکایات مطروحه در دیوان، این است که به آنچه در قانون بر ما تکلیف شده است، عمل کنیم.

وی افزود: انتظارمان این است که رسانه‌ها، دولتمردان و مسوولان اجرایی، اجازه دهند، روند رسیدگی کننده به مسایل قضایی در مسیر عدل  و انصاف و قانون حرکت نماید.

رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به برخی حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای و اینکه برخی رسانه‌ها چنین القا می‌کنند که دیوان عدالت اداری به عنوان بخشی از قوه قضائیه، با دولت دعوا دارد، گفت: برخی رسانه‌ها از عنوان «دعوای دیوان عدالت اداری و دولت» استفاده کرده‌اند که تعبیر درستی نیست، زیرا ما هیچ دعوا، درگیری و تقابلی با هیچکس نداریم بلکه وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهیم و معتقدیم عدالت با اجرای قانون محقق می‌شود و منافع ناشی از اجرای قانون نیز شامل مردم و دستگاه‌های اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با دفاع از جایگاه دیوان عدالت اداری، ادامه داد: سلایق سیاسی را در پرونده‌هایمان دخالت نداده و نخواهیم داد و چنانچه شکایتی شود، از هرکس که باشد، برای ما تفاوتی نخواهد کرد. من اطمینان دارم که همکاران عزیزم در دیوان در این مسیر حرکت می‌کنند و امیدوارم خداوند توفیق دهد تا بتوانیم به تحقق عدالت در دیوانی که عنوان عدالت را نیز با خود دارد، کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج ضمن تبریک این ایام اظهار داشت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب آثار و برکات بسیج و بسیجیان را در عرصه‌های مختلف شاهد بوده‌ایم و ان شاء الله خداوند بسیجیان ما را در هر عرصه و بخشی که هستند، در پاسداری از نظام و انقلاب و ارزش‌های دینی بیش از پیش موفق بدارد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف