بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری:
رسانه‌ها و مسوولان اجرایی اجازه دهند امر قضا در مسیر عدل و انصاف حرکت کند

رییس دیوان عدالت اداری گفت: آنچه در دیوان عدالت اداری برای ما مهم است، اسلام، قانون و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است، که آن را به هیچ بهایی از دست نخواهیم داد و در برابر هیچ مقام و فشار سیاسی تسلیم نخواهیم شد.

رییس دیوان عدالت اداری گفت: آنچه در دیوان عدالت اداری برای ما مهم است، اسلام، قانون و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است، که آن را به هیچ بهایی از دست نخواهیم داد و در برابر هیچ مقام و فشار سیاسی تسلیم نخواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در جلسه روز دوشنبه هیات عمومی اظهار داشت: تمام سعی ما در رسیدگی به پرونده‌ها، دعاوی و شکایات مطروحه در دیوان، این است که به آنچه در قانون بر ما تکلیف شده است، عمل کنیم.

وی افزود: انتظارمان این است که رسانه‌ها، دولتمردان و مسوولان اجرایی، اجازه دهند، روند رسیدگی کننده به مسایل قضایی در مسیر عدل  و انصاف و قانون حرکت نماید.

رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به برخی حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای و اینکه برخی رسانه‌ها چنین القا می‌کنند که دیوان عدالت اداری به عنوان بخشی از قوه قضائیه، با دولت دعوا دارد، گفت: برخی رسانه‌ها از عنوان «دعوای دیوان عدالت اداری و دولت» استفاده کرده‌اند که تعبیر درستی نیست، زیرا ما هیچ دعوا، درگیری و تقابلی با هیچکس نداریم بلکه وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهیم و معتقدیم عدالت با اجرای قانون محقق می‌شود و منافع ناشی از اجرای قانون نیز شامل مردم و دستگاه‌های اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با دفاع از جایگاه دیوان عدالت اداری، ادامه داد: سلایق سیاسی را در پرونده‌هایمان دخالت نداده و نخواهیم داد و چنانچه شکایتی شود، از هرکس که باشد، برای ما تفاوتی نخواهد کرد. من اطمینان دارم که همکاران عزیزم در دیوان در این مسیر حرکت می‌کنند و امیدوارم خداوند توفیق دهد تا بتوانیم به تحقق عدالت در دیوانی که عنوان عدالت را نیز با خود دارد، کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج ضمن تبریک این ایام اظهار داشت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب آثار و برکات بسیج و بسیجیان را در عرصه‌های مختلف شاهد بوده‌ایم و ان شاء الله خداوند بسیجیان ما را در هر عرصه و بخشی که هستند، در پاسداری از نظام و انقلاب و ارزش‌های دینی بیش از پیش موفق بدارد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف