بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
در طی نشست با روسای هیات تخصصی:
بازدید هیات عالیرتبه قضایی ایتالیا از دیوان عدالت اداری

نشست مشترک روسای هیات تخصصی دیوان عدالت اداری جمهوری اسلامی ایران با هیات عالیرتبه قضایی کشور ایتالیا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، هیات عالیرتبه قضایی کشور ایتالیا به ریاست آقای فیلیپو پاترونی گریفی معاون رئیس شورای حکومت کشور ایتالیا طی جلسه مشترکی  با روسای هیات تخصصی دیوان عدالت اداری به ریاست آقای دکتر مولابیگی مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که به منظور بررسی موضوعات مختلف پیرامون نحوه بررسی شکایات در هیات های تخصصی و نحوه عملکرد دیوان عدالت اداری با موضوعات مختلف برگزار شد ، در ابتدای جلسه روسای هیات تخصصی دیوان عدالت اداری ضمن معرفی خود ، به اختصار  به معرفی وظایف ، ساختار تشکیلاتی و عملکرد هیات تخصصی دیوان عدالت اداری پرداختند و ابراز امیدواری کردند که این نشست های مشترک به تبادل تجربیات مفید در سطح بهبود روابط قضایی هر دو کشور بیانجامد.

در ادامه و در پایان این دیدار هیات عالیرتبه کشور ایتالیا با همراهی روسای هیات تخصصی دیوان عدالت اداری از سالن هیات عمومی بازدید و از چگونگی روند بررسی پرونده ها در هیات عمومی مطلع شدند و همچنین از یکی از شعبه های بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری نیز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، روز گذشته نیز رئیس دیوان عدالت اداری و معاون شورای حکومتی ایتالیا آخرین وضعیت و نحوه رسیدگی به پرونده ها و شکایات در دو کشور را تشریح کردند.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف