بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
از سوی رئیس دیوان عدالت اداری اعلام شد:
تجلیل از مقام آزادگان در سالروز ورود به کشور

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تجلیل از همه آزادگان هشت سال دفاع مقدس به واسطه مجاهدت و صبرشان، 26 مردادماه سالروز ورود ایشان را به کشور عزیزمان ایران اسلامی تبریک گفت.


رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تجلیل از همه آزادگان هشت سال دفاع مقدس به واسطه مجاهدت و صبرشان، 26 مردادماه سالروز ورود ایشان را به کشور عزیزمان ایران اسلامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی در جلسه بیست و ششم مردادماه هیات عمومی دیوان گفت: آنها توانستند با مجاهدت سال‌های دشوار اسارت را تحمل و زیر شکنجه و آزار و اذیت صدام و رژیم بعث مقاومت کنند.
وی افزود: سالروز ورود آزادگان عزیز به کشورمان را به همه امت اسلامی و غیرمسلمانان کشورمان که در دفاع مقدس حضور و مشارکت داشتند، تبریک می‌گوییم و امیدواریم همه ما بتوانیم قدردان این ایثار و جوانمردی ایشان باشیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به تحرکات اخیر استکبار در عرصه جهانی برای برجسته کردن دشمنان جمهوری اسلامی بویژه منافقین اظهار داشت: حمایت از این گروه تروریستی به نحوی است که برای آنها در یکی از کشوهای اروپایی همایش برگزار کردند و با دعوت از حامیان غربی و عربی تروریستم بین‌الملل در حمایت از ایشان، داد سخن سر دادند.
حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی اظهار داشت: منافقین کوردل همان کسانی بودند که 17 هزار نفر از فرزندان این کشور را ترور کردند و پس از آن در زمان جنگ به دامن صدام پناه بردند و در جبهه دشمن علیه کشور و ملتمان جنگیدند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی در همراهی با استکبار در داخل با انتشار فایلی صوتی دانسته یا نادانسته علم همکاری با آنان را برافراشتند که این به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، ما جنایات منافقین و همدستانشان را  محکوم می‌کنیم و ان شاء الله خداوند توفیق بدهد که بتوانیم از آرمان‌های امام خمینی(ره) دفاع کنیم و قدردان راه شهدا و آزادگان باشیم.  
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف