پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رییس دیوان عدالت اداری:
قضات، قلمشان کارساز است، مراقب و هوشیار باشند

رییس دیوان عدالت اداری در جلسه هیات عمومی ضمن یادآوری رخداد اخیر در بخشی از مدیریت مالی کشور و پیامدهای آن، این موضوع را هشداری دانست برای سایرین که در معرض لغزش و وسوسه شیطان قرار نگیرند.

رییس دیوان عدالت اداری در جلسه هیات عمومی ضمن یادآوری رخداد اخیر در بخشی از مدیریت مالی کشور و پیامدهای آن، این موضوع را هشداری دانست برای سایرین که در معرض لغزش و وسوسه شیطان قرار نگیرند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در این جلسه گفت: قضات قلمشان کارساز است و با یک رای در پرونده‌ای می‌توانند نقش مهمی در جامعه و حقوق افراد ایفا کنند، در معرض خطرند و باید مراقب و هوشیار باشند.
وی افزود: هرچه مقام  فرد بالاتر، مسوولیتش سنگین‌تر و در جایگاه مهم‌تری قرار داشته باشد، شیاطین اطراف او نیز قوی‌تر و عوامل انحرافش، جدی‌تر خواهد بود.
رییس دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به برخی پرونده‌ها در قوه قضائیه اظهار داشت:  پرونده اختلاس اخیر که متاسفانه حیثیت نظام را مخدوش کرده است، نشان می‌دهد که مقامات عالیه‌ای که امین مردم بودند و در راس دستگاه‌های مهم پولی، اعتباری و بانکی قرار داشتند، چگونه دچار وسوسه و به عاقبتی اینچنینی دچار شده‌اند.
وی ادامه داد: من برخی از این آقایان را از نزدیک می‌شناختم و با برخی از ایشان در جلسات کاری شرکت داشته‌ام، بی‌تردید برخی از آنها را به تدین می‌شناختم، یعنی افراد متدین و پایبندی بوده‌اند که دچار انحراف و نیرنگ شیطان شده‌اند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه ضمن اشاره به حدیثی از حضرت امیرالمومنین(ع) از کتاب غرر الحکم گفت: امیرالمومنین(ع) در این حدیث به ما خطاب می‌کند و می‌فرماید: با شیطان به جهاد برخیزید و مبازه کنید و بر او غالب شوید. اگر چنین کردید، توانسته‌اید نفس و جانتان را پاکیزه گردانید و مراتب و درجات خود را نزد خداوند متعال بالا ببرید.
وی همچنین با بیان اینکه در قرآن کریم نیز خداوند متعال مکرر به بشر هشدار داده‌ است که در برابر شیطان، این دشمن سوگند‌خورده مراقب باشد، به پاسخ درباره این سوال پرداخت که آیا شیطان همان ابلیس است؟
رییس دیوان عدالت اداری گفت: شیطان همان ابلیس است البته با اعوان و انصارش. بیان عبارت شیاطین جن و انس در قران کریم نشان می‌دهد که از جنس خود انسان نیز در میانمان شیطان وجود دارد.
وی در پایان با اشاره به آیه‌ای از سوره انعام در قرآن کریم تصریح کرد: خداوند متعال می‌فرماید: برای همه پیامبران دشمنانی از جنس جن و انس قرار داده‌ایم که کار این شیاطین القای شبهه و انحراف و گرفتار کردن جامعه به غرور و فریبکاری است.
حجت الاسلام و المسلیمن منتظری ادامه داد: این اخطار و هشداری است به همه ما که مراقب باشیم در گروه شیطان قرار نگیریم و فریب آن را نیز نخوریم.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف