بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری منصوب شد

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی، غلامرضا مولابیگی، مستشار شعبه اول تجدیدنظر دیوان عدالت اداری، به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری منصوب شد.

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی، غلامرضا مولابیگی، مستشار شعبه اول تجدیدنظر دیوان عدالت اداری، به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری منصوب شد.
رییس دیوان عدالت اداری، در جلسه معارفه مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی این نهاد قضایی با تبریک ایام مبارک ماه شعبان به ضرورت داشتن سعه صدر در خدمت به مردم اشاره کرد و اظهار داشت: از الزامات خدمت به مردم، داشتن سعه صدر است و هرکس در هر مسئولیتی باید با گشاده‌رویی نسبت به انجام وظایف به بهترین نحو اهتمام داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: قطعا خداوند کسی را که کار خود را به نیکی و با حسن نیت به انجام رساند، در کنف حمایت خود قرار می‌دهد.
وی در تبیین موضوع خدمت در جمهوری اسلامی ایران با وجود مخالفت‌ها و دشمنی‌های بیگانگان گفت: دشمن با موجودیت انقلاب اسلامی مخالف است و پرداختن به موضوع حقوق بشر در ایران نیز بهانه‌ای بیش نیست.
وی همچنین به برخورد دوگانه و سیاسی غرب با موضوع حقوق بشر اشاره کرد و ادامه داد: آنچه مسلم است در کشورهای همسایه ما مانند عربستان نه حقوق بشر رعایت می‌شود و نه حتی دارای حکومت‌های مردمی هستند، در حالی که می‌بینیم با همه جنایاتی که مرتکب می‌شوند، حساسیتی در غرب نسبت به وضعیت حقوق بشر در آن کشور نیست. 
رییس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: اما دشمنی با کشور و ملت ما از آنجایی آغاز شد که ما اراده کردیم تا با انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، اهداف الهی خود را محقق کنیم و به حمدالله، خداوند نیز ما را یاری کرد و پیروز شدیم. همان انقلابی که امروز توسط رهبری فرزانه اداره و مدیریت می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه در عملکردهایمان باید رضای خداوند را مدنظر قرار دهیم، خاطر نشان کرد: تلاش و اراده همه ما باید این باشد که آنچه حق است، تحقق یابد و در چنین صورتی است که با پیشرفت در امور و وجدانی آسوده مواجه خواهیم بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای غلامرضا مولابیگی در سمت مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری، از علی‌اکبر بختیاری که  پیش از این عهده‌دار این مسئولیت بود، قدردانی کرد.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف