بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری در دیدار نوروزی همکاران اعلام کرد:
تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در امر قضا

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: از سیاسی کاری و صدور رای براساس رابطه پرهیز داریم و تاکید می‌کنیم که همه تلاشمان را در جهت تحقق عدالت به کار بندیم.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: از سیاسی کاری و صدور رای براساس رابطه پرهیز داریم و تاکید می‌کنیم که همه تلاشمان را در جهت تحقق عدالت به کار بندیم.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جمع قضات، مدیران و کارکنان این نهاد قضایی ضمن آرزوی سالی موفق برای همکاران اظهار داشت: به حمدالله دیوان عدالت اداری، عملکرد خوب و قابل توجهی داشته است و من از همگی همکاران به خاطر تلاشی که کرده‌اید، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی افزود: آمار و عملکرد دیوان عدالت اداری در سال گذشته حاکی از تلاش درخور توجه همکارانمان در بخش‌های مختلف قضایی و اداری بوده است، که امیدوارم این تلاش تداوم یابد و بتوانیم نسبت به جلب رضایت بیشتر مردم اقدام کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: اهتمام ما در این است که در سال جاری با انجام امور و رسیدگی به پرونده‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، امکانی را فراهم آوریم که مراجعان کمتر اذیت شوند.
وی ادامه داد: وظیفه ماست که در رسیدگی به پرونده‌ها و صدور احکام قضایی با رعایت قوانین و مقررات عمل کنیم و نگذاریم آراء صادره بر غیر مدار قانون شکل بگیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با قدردانی از قضاتی که در ایام تعطیلات نیز کار را تعطیل نکرده و نسبت به حل مشکلات مردم اهتمام داشته‌اند، اضافه کرد: برخی همکاران قضایی ما حتی در ایام تعطیلات نوروزی نسبت به رسیدگی به پرونده‌های قضایی اقدام کرده‌اند و در راستای راه‌انداختن کار مردم همت مضاعف داشته‌اند که جا دارد از همت عالی آنان و زحمتی که کشیده‌اند قدردانی شود.
وی همچنین با اشاره به راهبرد کلی نظام در سال 1395 به سخنان مقام معظم رهبری در مشهد مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: معظم‌له نکات کاربردی و راهبردی نظام برای سال جاری را در سخنان ابتدای سال خود گوشزد کرده‌اند و ما وظیفه داریم در هر بخش و حوزه‌ای که فعالیت می‌کنیم برنامه‌هایمان را بر این اساس طراحی و سازماندهی کنیم.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف