بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مصداق شکر نعمت انقلاب و وظیفه شرعی است

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر ضرورت حضور در مراسم راهپیمایی بزرگداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: فردا 22 بهمن، روز حضور در صحنه است، حضور در راهپیمایی فردا، مصداق شکر نعمت انقلاب و وظیفه ای شرعی، سیاسی و عبادی است.


رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر ضرورت حضور در مراسم راهپیمایی بزرگداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: فردا 22 بهمن، روز حضور در صحنه است، حضور در راهپیمایی فردا، مصداق شکر نعمت انقلاب و وظیفه ای شرعی، سیاسی و عبادی است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه گرامیداشت دهه مبارک فجر در جمع قضات و کارکنان این نهاد قضائی گفت: تاریخ انقلاب اسلامی ایران، برگ زرینی از زندگی ماست که با رهبری یک عالم، متکلم، فیلسوف، فقیه، حکیم و متوکل به خدا به نتیجه رسیده است.
وی افزود: مسیر حرکت حضرت امام خمینی(ره) از آغاز این حرکت بزرگ تا زمانی که روی در نقاب خاک کشیدند، مسیری روشن و مشخص بوده است و مردم نیز با پشتیبانی و حمایت از این حرکت، انقلابی بزرگ را به ثمر رساندند. مردم برای انقلاب از بذ ل مال و جان خود دریغ نکردند و این ایثارگری تا امروز که بیش از 37 سال از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد، همچنان ادامه دارد.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران نیز مانند ظهور اسلام از ابتدا با دشمنی های فراوان مواجه بود، اظهار داشت:  از زمانی که رسول گرامی اسلام(ص) ماموریت یافت تا مردم را هدایت کند، دشمنی دشمنان نیز آغاز شد. آنان با ایجاد محدودیت ها و تحریم ها، تلاش خود را برای توقف اقدام آن حضرت  به کار بستند، حتی تصمیم گرفتند، ایشان را ترور کنند. حضرت به مدینه مهاجرت کردند و طی 10 سالی که در مدینه حضور داشتند، توطئه ها ادامه یافت و بیش از 70 جنگ به ایشان تحمیل شد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری ادامه داد: انقلاب بزرگ ایران نیز به دست یک تربیت یافته در مکتب پیامبر اکرم(ص) و ولایت صورت گرفته است. امروز ما نیز وارث این انقلاب هستیم، انقلابی که بسیاری از افراد موثر در آن دیگر حضور ندارند و بسیاری نیز به شهادت رسیدند.
رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه به بیان روایت تاریخی روزهای پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: رادمردی امام خمینی(ره) و شهامت ایشان در ادای تکلیف موجب پیروزی ملت بر رژیم جائر حاکم و برچیده شدن بساط شاهنشاهی شد.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما در این مقطع بسیار سنگین است، تاکید کرد: این مردم نه برای نام قیام کرد و نه برای جاه. ملت برای اسلام قیام کرد و وظیفه ماست که با پاسداری از اسلام خادم ملتی باشیم که هزینه سنگینی برای نظام داده است.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف