بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
حضور در راهپیمایی سالگرد انقلاب اسلامی، اقدامی برای ناکام گذاشتن دشمن است

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر ضرورت حضور در راهپیمایی بزرگداشت سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، آن را فرصتی برای ناکام گذاشتن دوباره دشمنان دانست.


رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر ضرورت حضور در راهپیمایی بزرگداشت سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، آن را فرصتی برای ناکام گذاشتن دوباره دشمنان دانست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه بیستم بهمن ماه هیات عمومی دیوان ضمن تبریک 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: نعمت انقلاب و امام خمینی رضوان الله تعالی علیه، بزرگترین نعمتی بود که از سوی خداوند متعال برای نجات کشور از دست استعمار به ملت ایران اعطا شد.
وی گفت: توکل بر خداوند و تکیه بر نیروی ملت عواملی بود که توانست انقلاب را به پیروزی برساند و این عوامل، انقلاب را از همه فراز و نشیب ها و توطئه ها عبور داده است.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: توطئه هایی از قبیل انجام کودتا علیه انقلاب، جنگ تحمیلی، تحریک اقوام، نفوذ سیاسی و فرهنگی و همچنین اعمال تحریم های بین المللی و فشارهای اقتصادی همه و همه به منظور شکستن ملتی صورت گرفته که تا امروز در مقابل استکبار ایستادگی کرده است.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران همچنان هرگاه احساس کند که اساس انقلاب در خطر است، به میدان می آید، ادامه داد: در چنین شرایطی همه اقشار ملت، تمام جناح بندی ها و صف بندی ها را نادیده می گیرد و  به میدان می آید، چندانکه در راهپیمایی 22 بهمن همه ساله شاهد آن بوده ایم.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری اضافه کرد: حضور مردم در صحنه انقلاب پیامی پرمعنا و ناامیدکننده برای دشمنان است، آنهم دشمنی که دیگر پرده پوشی نمی کند و صراحتا به دنبال از بین بردن اساس نظام است.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه هدف از تقویت اقدامات گروه های تکفیری در منطقه ، ضربه به انقلاب اسلامی ایران است، تصریح کرد: ملت نشان داده است که پای انقلاب و نظام ایستاده است و مقاومت می کند و در هر جا که لازم باشد از بذل مال و جان خود نیز ابایی ندارد.


 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف