بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در تحولات اخیر
توطئه اخیر دشمنان علیه ایران ناشی از ناتوانی در کنترل انقلاب‌هاست

رییس دیوان عدالت اداری فرمایشات حکیمانه، هدایتگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) را در تعیین خطوط و مرزهای فکری و سیاسی نظام جمهوری اسلامی دلالتی بر لطف خداوند به ملت دانست که باید آن را قدر شناخت و نسبت به آن شاکر بود.

رییس دیوان عدالت اداری فرمایشات حکیمانه، هدایتگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) را در تعیین خطوط و مرزهای فکری و سیاسی نظام جمهوری اسلامی دلالتی بر لطف خداوند به ملت دانست که باید آن را قدر شناخت و نسبت به آن شاکر بود.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام منتظری، در سخنان آغاز به کار جلسه هیات عمومی با نگاهی به تحولات منطقه و جهان اظهار داشت: منشاء بسیاری از حرکت‌های ضد استعماری، نظام مقدس جمهوری اسلامی است، لذا غرب و امریکا از هیچ کوششی برای توطئه و دسیسه علیه ملت و کشور ما فروگذار نخواهد کرد.
وی گفت: توطئه اخیر دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران و حرکت ابلهانه‌ای که با عوامل منطقه‌ای و سرسپرده خود آن را دنبال می‌کند، پیامد شرایطی است که در دنیا به وجود آمده و آنها را کلافه کرده است.
رییس دیوان عدالت اداری افزود: آنها از یک طرف می‌بینند برنامه‌هایشان علیه نظام جمهوری اسلامی با شکست مواجه شده و از طرفی ملت‌های منطقه بیدار شده‌اند و طی کمتر از یکسال رژیم‌های وابسته به آنها، یکی پس از دیگر در حال فروپاشی و از بین رفتن است.
وی با بیان اینکه پایه‌های حضور استعمار در منطقه در حال ویرانی است، اظهار داشت: آتش این شعله‌ها در خود غرب نیز وجوشان را فرا گرفته و نمی‌تواند اتفاقات اخیر را در امریکا و کشورهای اروپایی کنترل و متوقف کنند. طبیعی است وقتی دشمن با چنین مسایلی مواجه‌ است، از توطئه علیه نظام دست نخواهد کشید.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در بخشی از سخنانش با اشاره به حدیثی از امام رضا(ع) گفت: از امام هشتم(ع) نقل است که فرمودند، هرکس که خداوند متعال نعمتی را به او عنایت می‌کند، باید بلافاصله بعد از نعمت، حمد و سپاس به جای آورد و اگر دید در زندگی‌ مشکلاتی پدید آمد و رزق و روزی‌اش در تنگنا قرار گرفت، بداند که منشاء این تنگنا گناه خود اوست، بنابراین به درگاه خدا استغفار کند، و اگر از چیزی اندوهگین شد، زمزمه کند که «لاحول و لاقوة الا بالله».
وی در شرح این روایت ادامه داد:  بزرگترین نعمتی که خداوند به بشریت عنایت نموده، هدایت است. آنهم هدایتی که به ولایت تکمیل شد. چرا که خداوند متعال وقتی اسلام پیامبر(ص) را با ولایت امیرالمومنین علی(ع) تکمیل کردند، فرمودند که من امروز نعمت را بر شما تکمیل کردم.
رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه خداوند متعال به ملت و ایران اسلامی نعمت ویژه‌ای عطا فرمودند که حقیقتا باید شکرگزار این لطف بود، تصریح کرد: نعمت ولایتی که ادامه ولایت امیرالمومنین(ع) است و بنیان نورانی آن را امام خمینی (ره) در این کشور بنا نهاد، رحمتی است که امروز با گذشت بیش از 32 سال شاهد ثمرات ارزشمند آن هستیم.
وی ادامه داد: قدر نعمت دانستن امروز به این است که ما نسبت به سهم خودمان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ادای وظیفه ودین کنیم. یعنی مسوولیت و رسالت تاریخی خود را به نحو مطلوب انجام دهیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری تاکید کرد: به اعتقاد من، ما ملت ایران امروز در حال ساختن تاریخی هستیم که در دوران هزار و چهارصد ساله اسلام به ندرت چنین شرایطی پیش آمده است بنابراین باید در ساختن این تاریخ مراقب باشیم، چرا که دشمن توطئه می‌کند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف