بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری مورد تاکید قرار داد:
پرهیز از سخنان اختلاف افکنانه!

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به پرهیز از اختلافات مشکل آفرین در کشور، بر ضرورت پیروی از خط امام و مسیر ایشان به عنوان سرمشق و الگو تاکید کرد.رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به پرهیز از اختلافات مشکل آفرین در کشور، بر ضرورت پیروی از خط امام و مسیر ایشان به عنوان سرمشق و الگو تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت ادرای، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه سیزدهم بهمن‌ماه جاری با تبریک ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر اظهار داشت: هدف انقلاب چیزی جز آنچه حضرت امام خمینی(ره) آن را ترسیم فرمودند، نبود و ایشان در طول عمر پربرکتشان از اولین بارقه‌های انقلاب تا زمانی که دعوت حق را لبیک گفتند، خطوطی کاملا مشخص با اهدافی معین را ترسیم کردند و ملت نیز با شناختی که از امام خمینی(ره) داشتند، همان راه و مسیر را پی‌گرفتند.
وی افزود: هدف حضرت امام رضوان الله تعالی علیه احیای قرآن، به پاداشتن معارف دینی واحکام الهی بود و همه اینها در کلام ایشان موج می‌زد و زندگی شخصی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی آن حضرت نیز گویای همین اهداف عالیه است.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه ملت ما نیز با شناخت نسبت به این اهداف بود که پشت سر امام(ره) قرار گرفت، اضافه کرد: اینگونه بود که نعمت هدایت به عنوان بزرگ‌ترین نعمتی که خداوند از آن یاد کرده است، در انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تبلور و تجلی یافت.
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: وظیفه ما، شکر این نعمت است و شکر نعمت انقلاب نیز امروز با گذشت سی و هفت سال از آن مداومت بر حرکت در خط امام خمینی (ره) و پاسداری از مسیر ایشان یعنی تلاش برای تحقق اسلام است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز در جامعه گاهی شاهدیم که در میان داعیه‌داران پیروی از خط امام، نغمه‌های مخالفت بلند شده است، اظهار داشت: امام(ره) باید برای ما سرمشق باشد و کسانی که امروز داعیه پیروی از خط ایشان را دارند، صرف نظر از اینکه در کدام جناح هستند، چه اصول‌گرا و چه اصلاح‌طلب باید با آرمان‌ها و اهداف بلند امام و انقلاب سنجیده شوند.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: معیار پیروی از امام تشابه عملی به امام رضوان الله تعالی علیه است و همه از جمله اقارب یا شاگردان ایشان یا کسانی که محضر امام خمینی(ره) را درک کرده یا نکرده‌اند، باید با میزان تشابه عملی به امام(ره) آزموده شوند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با تاکید از بر اجتناب از اختلاف در صفوف فرزندان و دلسوزان انقلاب تصریح کرد: اختلاف جز اینکه موجب شکاف شده و مسیر ورود دشمن را تسهیل کند، اثر دیگری ندارد، این همان آفتی است که اگر به میان ملت افتد، کشور را به مصیبتی دچار می‌کند که عراق و سوریه به آن دچار شده‌اند.
وی گفت: دشمن دنبال این است که از این طریق ما را دچار مشکل کند و الحمدالله به لطف ادعیه ذاتیه‌ای که انقلاب را نگه داشته است، ملت بزرگوار اجازه چنین کاری را به آنان نخواهد داد.
رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه اظهار امیدواری کرد آنهایی که حرف‌های تفرقه‌افکنانه می‌زنند، از خواب غفلت بیدار شده و بصیرت یابند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در بخشی از سخنانش با توجه به سالگرد انقلاب بی‌بدیل اسلامی نیز اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در تاریخ نظیر ندارد و در هیچ برهه‌ای از تاریخ نداشته‌ایم که فقیهی آگاه سکاندار انقلاب شود یا ملتی با این شجاعت و شهامت در برابر دشمنان و کسانی که کمر به هدم دین و حاکم کردن سکولارها بسته‌بودند، قیام کنند و به اهداف خود برسند.
وی افزود: نعمت بزرگی که خداوند نصیب این کشور و ملت کرده است، نعمت انقلاب بود و بر همه ما واجب است که شکرگزار این نعمت الهی باشیم.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف