بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
هوشیار باشیم که دین به دنیا نفروشیم

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: درحالی که مسئولان آمریکایی صراحتا بر ایجاد و حمایت از فتنه 1388 تاکید دارند، عجیب است که عده ای هنوز در داخل کشور سنگ فتنه گران را به سینه می زنند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: درحالی که مسئولان آمریکایی صراحتا بر ایجاد و حمایت از فتنه 1388 تاکید دارند، عجیب است که عده ای هنوز در داخل کشور سنگ فتنه گران را به سینه می زنند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه بیست و دوم دی ماه هیات عمومی دیوان اظهار داشت: اخیرا یکی از مسئولان عالی رتبه سیاسی آمریکا تصریح کرده است که ما در جریان اتفاقات سال 1388 کوتاه آمدیم و باید بیش از این از مخالفین نظام حمایت و دفاع می کردیم!
وی افزود: با این اظهارات دلسوزی ما برای کسانی است که برای به دست آوردن پست و مقام، جامعه را گمراه و با بیان حرف هایی که مورد پسند غرب و آمریکاست، در جامعه و امت اسلامی ایجاد اختلاف می کنند.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه اینان به تعبیر قرآن دین خود را به دنیا می فروشند، اضافه کرد: دشمن همواره برای ریشه کن کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال فتنه گری است و اگر ما هوشیار نباشیم و تامل نکنیم، گرفتار این فتنه ها خواهیم شد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: برای مقابله با این فتنه ها مسیر صلاح و درست این است که جامعه به خصلت سداد یعنی درستکاری، راستگویی، تعقل و استقامت در امور آراسته شود.
وی با اشاره به اینکه اگر جامعه ای مبنای فکری و اساس کارش معارف الهی باشد، دچار انحطاط نخواهد شد، خاطر نشان کرد: متاسفانه گاهی عده ای در داخل دل به معارف و ارزش های غربی می دهند و از معارف دینی فاصله می گیرند، بی شک نتیجه چنین روندی اضمحلال و انحطاط در جامعه است.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: آسیب شناسی ما در جوامع اسلامی و غربی حاکی از آن است که جامعه ای که از معنویات و از روحیات و خصلت های انسانی والهی به دور باشد، جامعه رو به کمال نخواهد بود، ولو اینکه در ظاهر پیشرفت داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با توجه به اخبار و رویدادهایی مبنی بر آمار بالای آزار و اذیت جنسی در کشورهای اروپایی و ناتوانی آنان در حل مساله مهاجران جنگی و اظهار عجزشان در این ارتباط، همه این گرفتاریها را ناشی فاصله گرفتن از معنویت و دین دانست.  
وی در ادامه با اشاره به فرمایش گرانقدر رسول گرامی اسلام(ص) به عنوان راه حلی برای حل مسایل فردی و اجتماعی اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام(ص) می فرمایند، «از خداوند متعال درستکاری، راستگویی، تعقل و استقامت در امور (سداد) را طلب کنید و پس از اینکه این خصلت ارزشمند را در شما به وجود آورد، سداد عمل را به صورت ویژه از او بخواهید».
رئیس تاکید کرد: بی شک هر جامعه ای که دارای این خصلت شود، راه نجات را پیدا خواهد کرد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف