بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
سیاست‌های غرب در برابر جنایات آل‌سعود و داعش تامل‌برانگیز است

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه آل‌سعود و داعش جنایت‌های بسیاری در کشورهای اسلامی انجام دادند، اما همه در سکوت بودند، گفت: اکنون اقدام داعش در فرانسه صدای همه را درآورده که این نشان از سیاست‌های دوگانه غرب دارد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه آل‌سعود و داعش جنایت‌های بسیاری در کشورهای اسلامی انجام دادند، اما همه در سکوت بودند، گفت: اکنون اقدام داعش در فرانسه صدای همه را درآورده که این نشان از سیاست‌های دوگانه غرب دارد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، روز پنجشنبه بیست و هشتم آبان‌ماه در مراسم اختتامیه مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم کارکنان دستگاه قضایی به میزبانی یزد اظهار داشت: زمانی که صهیونیست‌ها داعش را به وجود آوردند و آن را با پرچم اسلام به جان کشورها انداختند تا موجی از اسلام‌هراسی ایجاد کنند، شاید گمان نمی‌کردند این پدیده شوم روزی دامنگیر خود آنها شود.
وی افزود: جنایتکاران داعش در حالی در جنایات خود نام خدا و قرآن را به زبان می‌آورند که هیچ بویی از قرآن و اسلام نبرده‌اند و این سیاست صهیونیست‌ها و آمریکاست که داعشی‌ها جنایات خود را تحت لوای اسلام انجام دهند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری با اشاره به سیاست‌های دوگانه غرب عنوان کرد: مدت‌هاست که آل‌سعود، داعش و دیگر دست‌نشاندگان صهیونیست‌ها در کشورهای اسلامی نظیر یمن، سوریه و ... دست به جنایت می‌زنند، اما غرب و آمریکا در برابر آنها سکوت کرده‌اند و اوضاع را کاملا عادی جلوه می‌دهند، اما اکنون که داعش همین اقدامات وحشیانه را در فرانسه انجام داده است، صدای اعتراض غرب نیز بلند شده است.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: این سیاست‌های دوگانه و ضد حقوق‌بشر است و باید پرسید که چرا غربی‌ها در برابر یک فاجعه، دو سیاست را در پیش می‌گیرند.
وی با بیان اینکه قرآن جلادهنده روح و درمان دردهای جامعه بشری است، تصریح کرد: اگر آل‌سعود، داعشی‌ها و وهابی‌ها از قرآن درس می‌گرفتند و خود را تابع قوانین قرآنی می‌دانستند، این همه جنایت انجام نمی‌دادند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری با بیان اینکه اقدامات داعشی‌ها از عهده حیوانات درنده نیز خارج است، افزود: کجای اسلام دستور داده شده که 200 نوجوان را در کنار یکدیگر با گفتن یک کلمه الله اکبر به قتل برسانند.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: قرآن کتابی انسان‌ساز است که برای همه ابعاد زندگی بشر برنامه دارد و هیج حادثه‌ای نمی‌تواند ارکان این کتاب و خانه نور را نابود کند، زیرا قرآن کلام خداست و خداوند متعال خود حافظ و نگهبان این کتاب مقدس است.
در این مراسم از قاریان و حافظان برتر قرآن که از استان‌های یزد، کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس در این مسابقات شرکت کرده‌اند، تجلیل شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری همچنین در جریان سفر به استان یزد با حضور در برنامه «صبح عالی به خیر» سیمای این استان، نکاتی را در ارتباط با سبک زندگی قرآنی و نقش بهره‌گیری از قرآن و نهج‌البلاغه در اعتلای زندگی بشری بیان کرد.
رئیس دیوان عدالت اداری در سفر به شهر یزد ضمن بازدید از دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در این استان با ارایه رهنمودها و توصیه‌هایی، نسبت به خدمت‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر به مردم متدین شهر یزد تاکید کرد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف